RSS

РІШЕННЯ № 65 від 17 травня 2017 р. Про результати проведення конкурсу та затвердження конкурсної документації з призначення управителя багатоквартирними будинками на території міста Гайсина

Розглянувши протокол № 3 конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку, керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Порядком проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого  наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №150 від 13.06.2016 р., на виконання Закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку», виконком міської ради ВИРІШИВ:

  1. Визнати конкурс з призначення управителя багатоквартирними будинками на території міста Гайсина таким, що не відбувся.
  2. Провести конкурс з призначення управителя багатоквартирними будинками на території міста Гайсина.
  3. Затвердити конкурсну документацію з призначення управителя багатоквартирними будинками на території м. Гайсина, що додається до цього рішення згідно додатку 1.
  4. Розмістити текст оголошення про проведення конкурсу в газеті «Гайсинський вісник» та на сайті Гайсинської міської ради, що додається до цього рішення згідно додатку 2.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бабія В.І.

Міський голова                                                                             Гук А.І.

Додаток 1 до рішення виконкому Гайсинської міської ради № 65 від 17.05.2017 р. КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦІЯ для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирними будинками на території міста Гайсина

Додаток 2 до рішення виконкому Гайсинської міської ради № 65 від 17.05.2017 р. ОГОЛОШЕННЯ Згідно з рішенням виконавчого комітету Гайсинської міської ради № 65 від 17.05.2017 р. оголошується проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирними будинками на території міста Гайсина.

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: