RSS
3 Квітня - Результати поіменного голосування від 03 квітня 2018 рік (33 позачергова сесія Гайсинської міської ради 7 скликання) 29 Березня - РОЗПОРЯДЖЕННЯ №30-р від 29 березня 2018 року Про скликання тридцять третьої позачергової сесії Гайсинської міської ради 7 скликання 26 Березня - Результати поіменного голосування від 23 березня 2018 рік (32 сесія 7 скликання) 26 Березня - РІШЕННЯ №5 від 23 березня 2018 р. Про створення тимчасової контрольної комісії Гайсинської міської ради для перевірки якості послуг з харчування дітей та закупівельних цін на продукти в дошкільних навчальних закладах міста 19 Березня - Протокол №4 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини Гайсинської міської ради 15 Березня - Засідання комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини

РІШЕННЯ № 65 від 17 травня 2017 р. Про результати проведення конкурсу та затвердження конкурсної документації з призначення управителя багатоквартирними будинками на території міста Гайсина

Розглянувши протокол № 3 конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку, керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Порядком проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого  наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №150 від 13.06.2016 р., на виконання Закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку», виконком міської ради ВИРІШИВ:

  1. Визнати конкурс з призначення управителя багатоквартирними будинками на території міста Гайсина таким, що не відбувся.
  2. Провести конкурс з призначення управителя багатоквартирними будинками на території міста Гайсина.
  3. Затвердити конкурсну документацію з призначення управителя багатоквартирними будинками на території м. Гайсина, що додається до цього рішення згідно додатку 1.
  4. Розмістити текст оголошення про проведення конкурсу в газеті «Гайсинський вісник» та на сайті Гайсинської міської ради, що додається до цього рішення згідно додатку 2.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бабія В.І.

Міський голова                                                                             Гук А.І.

Додаток 1 до рішення виконкому Гайсинської міської ради № 65 від 17.05.2017 р. КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦІЯ для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирними будинками на території міста Гайсина

Додаток 2 до рішення виконкому Гайсинської міської ради № 65 від 17.05.2017 р. ОГОЛОШЕННЯ Згідно з рішенням виконавчого комітету Гайсинської міської ради № 65 від 17.05.2017 р. оголошується проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирними будинками на території міста Гайсина.

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: