RSS

Робоча нарада щодо ситуації з поширенням коронавірусу на території Гайсинщини

В нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Сергій Несвятий, Гайсинський міський голова Анатолій Гук, головний лікар КНП “Гайсинська центральна районна лікарня Гайсинської міської ради” Ігор Кохан, преставники Держпродспоживслужби, поліції, перевізники та ін.

Людмила Головашич відзначила, що ситуація з поширенням та боротьбою з коронавірусною інфекцією на сьогодні є контрольованою. Проте ми бачимо, що щодня на Гайсинсщині фіксується все більша кількість нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. На разі у Вінницькій області діє помаранчевий рівень епідемічної небезпеки, але в деяких районах вже встановлено червоний.

Працівниками районного управління головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області спільно із інспекторами поліції постійно здійснюється контроль за дотриманням обмежувальних заходів в закладах громадського харчування, торгівлі, інших установах та організаціях міста. З початку карантинних заходів за порушення маскового режиму винесено 168 постанов (штраф 170 грн.) та за порушення карантинних обмежень в закладах громадського харчування складено 38 протоколів (штраф 17 тис. грн.).

«На разі необхідно посилити контроль за дотриманням карантинних заходів, адже на сьогоднішній день усі ми відповідальні за те, як надалі розгортатиметься ситуація з поширенням коронавірусу в межах нашого району, а також посилити інформаційну діяльність в цьому напрямку» – зазначила Людмила Володимирівна.

Голова районної державної адміністрації наголосила на дотриманні підвищеної готовності усіх гілок влади та відповідних служб для реагування на можливе поширення в районі захворювання на COVID-19.

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: