RSS

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №02-р. від 02 січня 2020 р. Про створення конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства Гайсинської міської ради «Гайсинводоканал»

Керуючись пунктом 4.1.,4.2 та 4.3 розділу 4 Порядку проведення  конкурсу на заміщення вакантних посад керівників комунальних підприємств та установ Гайсинської міської ради, затвердженого рішенням 52 сесії Гайсинської міської ради 7 скликання №20  від 29 листопада 2019 р., розпорядженням Гайсинського міського голови від 10 грудня 2019 р. №72-р. «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства Гайсинської міської ради «Гайсинводоканал», а також враховуючи пропозицію  трудового колективу КП «Гайсинводоканал» щодо включення до складу конкурсної комісії кандидатур від комунального підприємства (супровідний лист вх.№254 від  24.12.2019 р.) та рішення 54 сесії Гайсинської міської ради 7 скликання №20   від 20 грудня 2019 р. «Про делегування депутатів до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КП «Гайсинводоканал», відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Утворити конкурсну комісію для проведення конкурсу    на  заміщення вакантної посади директора комунального підприємства Гайсинської міськоїради «Гайсинводоканал» у складі:

1.1. від виконавчого комітету Гайсинської міської ради:

– Кучеренка Олександра Степановича, начальника відділу з юридичних питань та в справах неповнолітніх міської ради;

– Гуслякову Тетяну Михайлівну, начальника загального відділу міської ради;

– Вдовиченка Євгенія Івановича, члена виконавчого комітету Гайсинської міської ради 7 скликання.

1.2. від трудового колективу  КП «Гайсинводоканал»:

– Шлапак Надію Вікторівну, економіста;

– Білан Віктора Леонідовича, начальника відділу збуту;

– Попова Олександра Володимировича, в.о. інженера – енергетика.

1.3. від депутатського корпусу Гайсинської міської ради:

– Руденка Віталія Миколайовича, депутата Гайсинської міської ради 7 скликання, голову постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та гуманітарних питань;

– Кіщенка Юрія Володимировича, депутата Гайсинської міської ради 7 скликання, голову постійної комісії з питань регуляторної політики, законності, депутатської діяльності та боротьби з корупцією;

– Янковську Людмилу Петрівну, депутата Гайсинської міської ради 7 скликання, члена постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та соціального захисту  населення.

2.Призначити від уповноваженого органу – виконавчого комітету Гайсинської міської ради Філімонова Андрія Петровича, начальника відділу організаційного забезпечення діяльності виконавчих органів ради, відповідальним за організацію першого засідання конкурсної комісії та  документальне забезпечення  проведення конкурсу.

3.Це розпорядження оприлюднити на офіційному  сайті Гайсинської міської ради.

 

Міський голова                     підпис                         А.І.Гук

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: