RSS

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №08-р. від 21 січня 2020 р. Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста 2 категорії загального відділу Гайсинської міської ради

На підставі п. 20 ч. 3 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»,   Постанови   Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних  службовців» (із змінами), керуючись розпорядженням міського голови від 02 грудня 2013 р. №42 «Про затвердження  Порядку проведення конкурсу та Порядку проведення іспитів кандидатів на заміщення вакантних  посад у виконавчому комітеті Гайсинської міської ради»:
1.Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 2 категорії загального відділу Гайсинської міської ради (зміст оголошення додається згідно додатку 1).
2.Утворити конкурсну комісію в складі:
Бабія В.І. – першого заступника міського голови, голови комісії;
Гуслякової Т.М. – начальника загального відділу міської ради, секретаря комісії.
Членів комісії:
Кучеренка О.С.- начальника відділу з юридичних питань та в справах неповнолітніх;
Юрчака В.П. – начальник відділу містобудування та архітектури міської ради;
Пашистого І.О. – начальника відділу бухгалтерської служби ради, головного бухгалтера міської ради.
3.Затвердити перелік питань для перевірки знань законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень спеціаліста 2 категорії загального відділу Гайсинської міської ради, далі  Перелік додається згідно додатку 2.
4.Секретарю конкурсної комісії  Гусляковій Т.М. забезпечити:
4.1.Публікацію оголошення про проведення конкурсу у міській  газеті «Гайсинський вісник»  та розміщення оголошення на   офіційному  веб-сайті Гайсинської міської ради;
4.2.Проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста 2 категорії загального відділу Гайсинської міської ради у відповідності до вимог чинного законодавства.
5.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                  А.І.Гук

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: