RSS
13 Лютого - Документи кандидата на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини Стрижалова І.В. 13 Лютого - Документи кандидата на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини Васильченка С.О. 13 Лютого - Документи кандидата на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини Поровознюка М.І. 13 Лютого - ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПЕРШОГО ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ДОБОРУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА МІСЬКОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ ГАЙСИНЩИНИ 8 Лютого - Протокол №1 вд 17.02.2018 року Загальних зборів трудового колективу Міського краєзнавчого музею 8 Лютого - 07 лютого 2018 р. Протокол комісії з жеребкування по відбору кандидатів від громадських організацій для включення до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №08-р. від 30 січня 2018 р. Про утворення комісії з жеребкування по відбору кандидатур від громадських організацій для включення до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини

Відповідно до п.6 статті 21-3 Закону України «Про культуру», Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника закладу культури, що належить до комунальної власності територіальної громади Гайсинської міської ради, затвердженого рішенням виконкому  від 20.12.2017 року №205:

1.Утворити  комісію з жеребкування по відбору кандидатур  від громадських організацій для включення до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини в кількості 3 (трьох) осіб.

2.Затвердити комісію з жеребкування по відбору кандидатур від громадських організацій для включення  до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини у такому складі:

Голова комісії:   Дика Оксана Анатоліївна – секретар міської ради;

Член комісії:   Чорний Артем Миколайович – спеціаліст 1 категорії відділу організаційного забезпечення діяльності виконавчих органів ради;

Секретар комісії: Філімонов Андрій Петрович – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності виконавчих органів ради, секретар конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на заміщення вакантної посади  директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини.

3.Засідання комісії з жеребкування провести 07 лютого 2018 р. о 10-00 год. (зала засідань Гайсинської міської ради).

4.Адміністратору сайту Косаківському О.В.  забезпечити онлайн-трансляцію засідання комісії з жеребкування на офіційному веб-сайті Гайсинської міської ради, а також провести відео- та аудіо фіксацію засідань  конкурсної комісії з жеребкування, матеріали якої розмістити на офіційному веб-сайті Гайсинської міської ради.

 

Міський голова                                                       А.І.Гук

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: