RSS

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №09-р. від 21 січня 2020 р. Про внесення змін в розпорядження міського голови №42-ар. від 02 грудня 2013 р. «Про затвердження Порядку проведення конкурсу та Порядку проведення іспитів кандидатів на заміщення вакантних посад у виконавчому комітеті Гайсинської міської ради»

В зв’язку з оголошенням та проведенням конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста 2 категорії  загального відділу Гайсинської міської ради, внесення змін до Конституції України , законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції»:

1.Внести  до пункту 1 розпорядження міського голови №42-ар. від 02 грудня 2013 р. «Про затвердження Порядку проведення конкурсу та Порядку проведення іспитів кандидатів на заміщення вакантних посад у виконавчому комітеті Гайсинської міської ради» такі зміни:

–  пункт 4.1 розділу 4 затвердженого Порядку проведення  конкурсу на заміщення вакантних посад  осіб місцевого самоврядування у виконавчому комітеті Гайсинської міської ради викласти у новій редакції:

«4.1. Особи, які бажають участь  у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

– заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

– письмову згоду на обробку персональних даних;

– заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

– дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

– копії документів про освіту з додатками;

– копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня (у разі наявності);

– документальне підтвердження  досвіду роботи у сфері публічних закупівель;

– копія трудової книжки;

– копія реєстраційного номера облікової картки платника податків;

– копія документа, який посвідчує особу;

 

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

– медичну довідку про стан здоров’я за формою, затвердженою МОЗ України;

– сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду;

– медичну довідку про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів;

– довідку про наявність або відсутність судимостей;

– інформаційну довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією  правопорушення;

– декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Особи, які  працюють у виконавчих  органах Гайсинської міської ради і бажають взяти участь  у конкурсі, зазначених документів до заяви не додають».

2.Пункт 3 розпорядження міського голови №42-ар. від 02 грудня 2013 р. «Про затвердження Порядку проведення конкурсу та Порядку проведення іспитів кандидатів на заміщення вакантних посад у виконавчому комітеті Гайсинської міської ради» викласти  в новій редакції:

«3.Затвердити перелік питань  на перевірку знання  Конституції України, законів України «Про службу а органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні» , «Про запобігання корупції»», що додаються до цього розпорядження згідно додатку.

3.Це розпорядження оприлюднити на офіційному веб-сайті Гайсинської міської ради.

 

Міський голова                                                  А.І.Гук

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: