RSS
22 Січня - «У єдності сила!» – під таким гаслом відбулося відзначення Дня Соборності на Гайсинщині 21 Січня - РІШЕННЯ №15 від 21січня 2021 року Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування та затвердження положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Гайсинської міської ради 18 Січня - Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 16 Січня - День пам’яті «кіборгів»: сьогодні на Гайсинщині вшанували захисників Донецького аеропорту 15 Січня - Про опублікування оголошення на заміщення вакантних посад 12 Січня - РОЗПОРЯДЖЕННЯ №04-од. від 12 січня 2021 р. Про скликання 5 сесії Гайсинської міської ради 8 скликання

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №43-р. від 08 травня 2020 р. Про послаблення карантинних обмежень на території міста Гайсина

Враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 4 травня 2020 року № 343 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення потреб мешканців:

1. Дозволити з 11 травня 2020 року на території м. Гайсина за умови дотримання вимог постанови КМ України від 11 березня 2020 року №211:

1.1. Роботу закладів (суб’єктів господарювання), діяльність яких була заборонена через введення карантину Кабінетом Міністрів України, а саме:

1.1.1. Перукарень, салонів краси.

1.1.2. Літніх майданчиків кафе і ресторанів.

1.1.3. Магазинів які здійснюють оптову та роздрібну торгівлю непродовольчими товарами, крім кінотеатрів, дитячо-розважальних зон, зон громадського харчування в ТРЦ.

1.1.4. Музеїв.

1.1.5. Аудиторів, адвокатів (адвокатських об’єднань, адвокатських бюро), нотаріусів, психологів.

1.1.6. Закладів побутового обслуговування населення.

1.2. Відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, спортивних та дитячих майданчиків.

  1. Оприлюднити текст цього розпорядження на офіційному веб-сайті Гайсинської міської ради.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Бабія В.І.

 

Міський голова                                                         А.І. Гук

Print Friendly

Копентарі та пінги до записів заборонено

Залишити коментарій не можна.