RSS
24 Січня - РОЗПОРЯДЖЕННЯ №09-р. від 21 січня 2020 р. Про внесення змін в розпорядження міського голови №42-ар. від 02 грудня 2013 р. «Про затвердження Порядку проведення конкурсу та Порядку проведення іспитів кандидатів на заміщення вакантних посад у виконавчому комітеті Гайсинської міської ради» 24 Січня - РОЗПОРЯДЖЕННЯ №08-р. від 21 січня 2020 р. Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста 2 категорії загального відділу Гайсинської міської ради 22 Січня - Гайсинчани взяли участь у флешмобі «Україна – це ми» 22 Січня - У Гайсині відзначили День Соборності України 21 Січня - Протокол та додатки засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади директора «Гайсинводоканал» 14 Січня - Інформація по конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства Гайсинської міської ради «Гайсинводоканал»

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №55-р. від 16 жовтня 2019 р. Про початок опалювального сезону 2019-2020 р.р.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» (зі змінами) та в зв’язку  із забезпеченням  сталого  повітряно-теплового режиму  в приміщеннях  об’єктів соціальної інфраструктури  в м. Гайсині відповідно до норм санітарно-гігієнічних вимог, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Розпочати опалювальний сезон 2019-2020 р.р.  об’єктів соціальної інфраструктури  та житлового фонду в м. Гайсині з 16 жовтня 2019 р. по 15 квітня 2020 р.

2.Комунальному підприємству “Вінницяоблтеплоенерго”  /генеральний директор Довбанюк В.М./ та комунальному підприємству «Гайсинтеплотехсервіс» /директор Колеснік В.І./ на балансі яких знаходяться міські котельні забезпечити організацію злагодженої роботи для пуску тепла споживачам.

3.Це розпорядження оприлюднити в газеті “Гайсинський вісник” та на офіційному веб-сайті Гайсинської міської ради.

4.Контроль за виконання цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                    А.І.Гук

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: