RSS
22 Січня - «У єдності сила!» – під таким гаслом відбулося відзначення Дня Соборності на Гайсинщині 21 Січня - РІШЕННЯ №15 від 21січня 2021 року Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування та затвердження положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Гайсинської міської ради 18 Січня - Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 16 Січня - День пам’яті «кіборгів»: сьогодні на Гайсинщині вшанували захисників Донецького аеропорту 15 Січня - Про опублікування оголошення на заміщення вакантних посад 12 Січня - РОЗПОРЯДЖЕННЯ №04-од. від 12 січня 2021 р. Про скликання 5 сесії Гайсинської міської ради 8 скликання

Рятувальники Гайсинщини проводять санітарну обробку у м. Гайсин

Ввечері, 25 березня, близько 22-ї години, з дотриманням усіх вимог біологічного захисту особового складу бійців ДСНС, було проведено дезінфекцію центральними вулицями міста Гайсин.

Місця загального скупчення людей, методом розпилення, були оброблені хлоровмісним спеціальним розчином.

Загалом, підрозділом ДПРЧ-10 було проведено дезінфікаційні роботи протяжністю понад 5 км.

Сьогодні, близько 21:00 роботи продовжаться.

Так, 23.03.20120 року з 22 години по 23 годину проведено дезінфекцію пожежним автомобілем АЦ-40 (131) 137 А, який обладнаний пристроєм для розпилення дезінфікуючого розчину вулиць міста Гайсин Соборна, Грушевського, 1-го Травня та зупинок громадського автотранспорту розміщених по даних вулицях. Разом з цим проведено дезінфекцію території військової частини А0707 м. Гайсин, ринку по вулиці Кримській, ринку по вулиці Північній, торгівельного центру Європейський та Універмагу.

Дезінфекція проводилася 1% хлорним розчином з дотриманням заходів біологічного захисту особового складу та техніки

 

Начальник Гайсинського районного сектору

ГУДСНС України у Вінницькій області

полковник служби цивільного захисту                               Володимир МОРОЗ

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: