RSS

Шановні гайсинчани, продовжуйте дотримуватися карантинних заходів!

Починаючи з 1 серпня набула чинності постанова Кабінету Міністрів від 22 липня 2020 р. №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Відповідно до документа, адаптивний карантин в Україні продовжений до 31 серпня 2020 року. Залежно від епідеміологічної ситуації всі регіони поділено на декілька зон: зелену, жовту, помаранчеву і червону за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

На сьогоднішній день Гайсинський район знаходиться в зеленій зоні. Проте, через епідемситуацію може наближатися до жовтої зони.

Якщо район потрапить у жовту зону, доведеться обмежити відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово.

А якщо вже потрапить у помаранчеву зону, то доведеться обмежити

  • діяльність хостелів, туристичних баз, окрім готелів;
  • розважальних закладів, ресторанів у нічний час;
  • планові госпіталізації в лікарнях;
  • діяльність спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури;
  • прийом нових змін в дитячі табори.

Тому, шановні гайсинчани, щоб не довелося знову посилювати карантин,  Міністерство охорони здоров’я закликає українців дотримуватися протиепідемічних вимог.

Тож звертаємося до жителів району! Не ставтеся до заходів карантину легковажно  і пам’ятайте послаблення  карантину не скасовує правил безпеки  щодо досить серйозної  хвороби  COVID-19. Щоб уникнути  погіршення епідемічної ситуації та знизити  ризики інфікування, необхідно постійно дотримуватися основних правил: носити  захисну маску у громадських місцях,  дотримуватися  соціальної дистанції, систематично мити та дезінфікувати руки,  уникати  скупчення людей,  дотримуватися карантинних правил в громадському транспорті та інших громадських місцях. При появі змін в стані здоров’я залишайтеся дома, звертайтеся  до свого сімейного лікаря та виконуйте всі його рекомендації.

Також звертаємо особливу увагу релігійних об’єднань та священослужителів різних конфесій Гайсинського району стосовно посилення протиепідемічних заходів по недопущенню поширення небезпечних інфекційних захворювань під час відзначенні трьох Спасів 14, 19 і 29 серпня 2020 року. Закликаємо вірян з розумінням віднестися до цієї ситуації, коли є загроза людському здоров’ю та життю, та утриматися від відвідування храмів та культових споруд в ці дні.

Бережіть здоров’я своє, своїх рідних та медичних працівників!

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: