RSS

Шановні жителі Гайсинської громади! Закликаємо укладати договори на вивезення сміття.

Дякуємо усім, хто з розумінням й відповідально ставиться до вивозу сміття, благоустрою власних будинків та чистоти на вулицях міста, сіл, селищ.

На даний час в нашій громаді відсутня вся сучасна необхідна техніка для здійснення прибирання, впорядкування та облагородження територій населених пунктів. Фінансові витрати на придбання необхідних одиниць техніки є значними, а здійснення придбання власними коштами є вкрай обтяжливим для бюджету.

Відповідно технічної можливості реалізувати всі бажані проекти щодо благоустрою, які б дійсно створювали комфортні умови для жителів та гостей громади ми не маємо.

Затишна й впорядкована громада – це двосторонній процес, в основі якого ефективна взаємодія органів місцевого самоврядування і жителів громади.

В односторонньому порядку комфортну громаду не побудувати. На території Гайсинської громади є фізичні особи, а також юридичні особи, які заявляють, що не продукують сміття. Але всім відомо, що це неправда. Як наслідок такої позиції ми постійно спостерігаємо картину «процвітання» стихійних сміттєзвалищ на околицях міста у лісосмугах, вздовж польових доріг, і навіть безпосередньо у самому місті, селах та селищах.

 

Відповідальне й цивілізоване поводження з побутовими відходами передбачає також обов’язкове для всіх укладання договору з комунальним підприємством на вивезення сміття.

 

  • Куди звертатися для укладання договору
  • КНП «Комбінат Комунальних підприємств»
  • Адреса: місто Гайсин, вул. Богдана Хмельницького, 47
  • Телефон для довідок: (04334) 25333
  • Контактна особа : Ковальчук Віталій Анатолійович

 

Відсутність договору на вивезення побутових відходів є порушенням Законів України «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів».

Тому наполегливо просимо фізичних та юридичних осіб, підприємців звернутися у КНП «Комбінат Комунальних підприємств» і укласти договір на вивезення твердих побутових відходів.

Мріємо, що наша громада своїм бажанням творити красу для всіх та здійсненими заходами у сфері благоустрою стане прикладом для інших громад.