RSS
3 Квітня - Результати поіменного голосування від 03 квітня 2018 рік (33 позачергова сесія Гайсинської міської ради 7 скликання) 29 Березня - РОЗПОРЯДЖЕННЯ №30-р від 29 березня 2018 року Про скликання тридцять третьої позачергової сесії Гайсинської міської ради 7 скликання 26 Березня - Результати поіменного голосування від 23 березня 2018 рік (32 сесія 7 скликання) 26 Березня - РІШЕННЯ №5 від 23 березня 2018 р. Про створення тимчасової контрольної комісії Гайсинської міської ради для перевірки якості послуг з харчування дітей та закупівельних цін на продукти в дошкільних навчальних закладах міста 19 Березня - Протокол №4 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини Гайсинської міської ради 15 Березня - Засідання комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини

Святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня

7 березня в оновленому концертному залі районного Будинку культури відбулися  урочистості та святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня.

 Привітати прекрасну половину Гайсинської громади прийшли керівники району та міста. З найщирішими вітальними словами звернулися до жінок голова Гайсинської райдержадміністрації Владислав Уткін, голова районної ради Григорій Боровий та Гайсинський міський голова Анатолій Гук. Побажали усім жінкам миру, добра і злагоди, весни у серці, та сонечка у душі.

 За сумлінну працю, професіоналізм, добросовісне ставлення до посадових обов’язків та з нагоди Міжнародного жіночого дня – 8 Березня 28 жінок з Гайсинського району отримали Почесні грамоти  Гайсинської районної державної адміністрації і районної ради, а також 5 жінок Почесні грамоти Гайсинської міської ради.

 Кращі творчі колективи порадували присутніх своєю майстерністю  і талантом, подарувавши усім чудовий святковий концерт.

Інформацію отримано з gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: