RSS
18 квітня - Гайсинська ОДПІ інформує: Спадщина та подарунок, отримані з 1 січня поточного року, оподатковується по-новому. 7 квітня - Оголошення Згідно з рішенням виконавчого комітету Гайсинської міської ради № 50 від 06 квітня 2017 року оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в м. Гайсин. 7 квітня - ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕННЯ №50 від 06 квітня 2017 р. Про затвердження протоколу конкурсної комісії та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Гайсина 10 березня - Гайсинська ОДПІ інформує: Продаж продукції тваринництва власного виробництва. 10 березня - Інформація про проведення літературно – мистецького вечора «Тарас Шевченко у моєму серці» (до 203-річниці з дня народження Т.Г.Шевченка) 9 березня - Вдячна пам’ять нащадків

Святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня

7 березня в оновленому концертному залі районного Будинку культури відбулися  урочистості та святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня.

 Привітати прекрасну половину Гайсинської громади прийшли керівники району та міста. З найщирішими вітальними словами звернулися до жінок голова Гайсинської райдержадміністрації Владислав Уткін, голова районної ради Григорій Боровий та Гайсинський міський голова Анатолій Гук. Побажали усім жінкам миру, добра і злагоди, весни у серці, та сонечка у душі.

 За сумлінну працю, професіоналізм, добросовісне ставлення до посадових обов’язків та з нагоди Міжнародного жіночого дня - 8 Березня 28 жінок з Гайсинського району отримали Почесні грамоти  Гайсинської районної державної адміністрації і районної ради, а також 5 жінок Почесні грамоти Гайсинської міської ради.

 Кращі творчі колективи порадували присутніх своєю майстерністю  і талантом, подарувавши усім чудовий святковий концерт.

Інформацію отримано з gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly
Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to MyWorld
Share to LiveJournal
Share to Yandex
Share to Google Buzz
Share to Google Plus

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: