RSS
24 Січня - РОЗПОРЯДЖЕННЯ №09-р. від 21 січня 2020 р. Про внесення змін в розпорядження міського голови №42-ар. від 02 грудня 2013 р. «Про затвердження Порядку проведення конкурсу та Порядку проведення іспитів кандидатів на заміщення вакантних посад у виконавчому комітеті Гайсинської міської ради» 24 Січня - РОЗПОРЯДЖЕННЯ №08-р. від 21 січня 2020 р. Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста 2 категорії загального відділу Гайсинської міської ради 22 Січня - Гайсинчани взяли участь у флешмобі «Україна – це ми» 22 Січня - У Гайсині відзначили День Соборності України 21 Січня - Протокол та додатки засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади директора «Гайсинводоканал» 14 Січня - Інформація по конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства Гайсинської міської ради «Гайсинводоканал»

Святкування Дня незалежності України та Деня міста Гайсин

З нагоди 28-ї річниці Незалежності України та Дня міста Гайсин на центральній площі міста Гайсин відбулася низка святкових заходів.

Більше тисячі гайсинчан та гостей міста сьогодні отримали величезну масу позитивних, яскравих та незабутніх вражень від святкування дня народження рідної України. Адже заходи відбувалися за сприяння народного депутата України Миколи Кучера та за фінансової підтримки Агроіндустріального холдингу МХП.

Неймовірна концертна програма додала всім присутнім позитивного настрою. Також цього святкового дня гайсинчан та гостей міста розважали ростові ляльки-панди, живі статуї, дзеркальні люди, міми, атракціони віртуальної реальності, фотобокси, батути та інші цікаві забави.

Від імені народного депутата України Миколи Кучера жителів та гостей Гайсинщини привітала його помічниця Мар’яна Нарожна. Найщиріші побажання до Дня незалежності України висловили голова районної ради Григорій Боровий та Гайсинський міський голова Анатолій Гук.

Святкові заходи продовжувалися до пізнього вечора і завершилися яскравим феєрверком.

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: