RSS

У Гайсині пройшов кущовий семінар для працівників бюджетної сфери

5 вересня в залі засідань Гайсинської райдержадміністрації за ініціативи, сприяння і фінансової підтримки Міністрерства фінансів України, Департаменту фінансів Вінницької обласної державної адміністрації відбувся кущовий семінар на тему «Програмно-цільове бюджетування місцевих бюджетів в умовах децентралізації: правові засади».
У семінарі взяли участь працівники бюджетної сфери, представники фінансових управлінь районних державних адміністрацій, бухгалтери сільських рад і об’єднаних територіальних громад Гайсинського, Тростянецького, Немирівського, Тульчинського районів та м.Ладижин.
Заступник директора Департаменту фінансів Вінницької обласної державної адміністрації Мушинський Олександр Анатолійович ознайомив учасників зібрання з регламентом роботи та представив присутнім директора Департаменту методології та навчальних програм ІБСЕД Тамару Анатоліївнау Шаповал, яка, власне, і провела навчання. Вона ознайомила присутніх з основними нормативними актами, що регламентують застосування програмно-цільового методу у бюджетному процесі. Розповіла про інновації та зміни у формуванні бюджетних програм.
По завершенню всі учасники семінару отримали сертифікати.

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: