RSS
24 Січня - РОЗПОРЯДЖЕННЯ №09-р. від 21 січня 2020 р. Про внесення змін в розпорядження міського голови №42-ар. від 02 грудня 2013 р. «Про затвердження Порядку проведення конкурсу та Порядку проведення іспитів кандидатів на заміщення вакантних посад у виконавчому комітеті Гайсинської міської ради» 24 Січня - РОЗПОРЯДЖЕННЯ №08-р. від 21 січня 2020 р. Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста 2 категорії загального відділу Гайсинської міської ради 22 Січня - Гайсинчани взяли участь у флешмобі «Україна – це ми» 22 Січня - У Гайсині відзначили День Соборності України 21 Січня - Протокол та додатки засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади директора «Гайсинводоканал» 14 Січня - Інформація по конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства Гайсинської міської ради «Гайсинводоканал»

У Гайсині проведено штабне тренування з органами управління цивільного захисту

20 листопада 2019 року в районі проведено штабне тренування з органами управління цивільного захисту Єдиної державної системи цивільного захисту щодо переведення з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період.

В рамках проведення штабного  тренування під головуванням заступника голови районної державної адміністрації, заступника голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні заслухано керівників районних спеціалізованих  служб цивільного захисту, підприємств, установ та організацій  про готовність і виконання  завдань та дій в умовах воєнного стану, зокрема забезпечення  життєдіяльності, оповіщення та укриття населення  Гайсинського  району.

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення комісією прийнято відповідні рішення.

 

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: