RSS
10 Червня - РІШЕННЯ №6 від 10 травня 2019 р. Про затвердження Положення та договору про справляння туристичного збору на території Гайсинської міської ради у 2019 році 30 Травня - У Гайсині відбулися заходи до Міжнародного дня захисту дітей 18 Травня - Гайсинщина відзначила Всесвітній день вишиванки та День Європи 15 Травня - Рішення виконкому від 15 травня 2019 року 13 Травня - Проект РІШЕННЯ Про передачу в користування систем газопостачання 12 Травня - РІШЕННЯ №9 від 10 травня 2019 р. Про затвердження детального плану території в східно-південній частині міста: орієнтовною площею 73 га обмеженої проспектом Житнім, східною межею міста, вул. Південною та мікрорайоном індивідуальної забудови «Житній» та суміжні орієнтовною площею 15 га обмеженої вул. Південною, водосховищем на річці Кубліч, лісовим масивом по вул. Теплицька, і орієнтовною площею 4 га обмеженої вул. Південна, мікрорайоном індивідуальної забудови «Житній»

У Гайсині та району пройшли штабні тренування

Протягом двох днів, 4 та 5 грудня 2018 року, в Гайсинському районі проходили штабні тренування з органами управління цивільного захисту Єдиної державної системи цивільного захисту щодо переведення з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період.

В рамках проведення штабного тренування під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації, заступника голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, та міського голови Анатолія Гука відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні заслухано керівників районних спеціалізованих  служб цивільного захисту, підприємств, установ та організацій про готовність і виконання завдань та дій в умовах воєнного стану, зокрема забезпечення життєдіяльності, оповіщення та укриття населення  Гайсинського  району.

За результатами доповідей керівників районних спеціалізованих служб цивільного захисту та з урахуванням обговорення комісією прийнято відповідні рішення.

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: