RSS

У Гайсині та району пройшли штабні тренування

Протягом двох днів, 4 та 5 грудня 2018 року, в Гайсинському районі проходили штабні тренування з органами управління цивільного захисту Єдиної державної системи цивільного захисту щодо переведення з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період.

В рамках проведення штабного тренування під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації, заступника голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, та міського голови Анатолія Гука відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні заслухано керівників районних спеціалізованих  служб цивільного захисту, підприємств, установ та організацій про готовність і виконання завдань та дій в умовах воєнного стану, зокрема забезпечення життєдіяльності, оповіщення та укриття населення  Гайсинського  району.

За результатами доповідей керівників районних спеціалізованих служб цивільного захисту та з урахуванням обговорення комісією прийнято відповідні рішення.

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: