RSS

У Гайсині відбулась серпнева конференція працівників освіти Гайсинського району

Новий навчальний рік для школярів розпочинається 1 вересня. А для освітян вже традиційно його початок знаменується серпневою педагогічною конференцією, яка у нинішньому році проходила 30 серпня у Гайсині в залі засідань Гайсинської райдержадміністрації.

Серпнева конференція освітян району – це щорічна зустріч педагогів, яка в урочистій формі підсумовує пророблену роботу за минулий навчальний рік, окреслює пріоритетні завдання на наступний період.

Відкрила традиційну серпневу конференцію начальник Управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської райдержадміністрації Валентина Шрамко. В роботі конференції прийняли  участь голова Гайсинської районної ради Григорій Боровий, були присутні міський та сільські голови, директори закладів освіти Гайсинщини, кращі вчителі району.

В своїй доповіді Валентина Миколаївна підвела підсумки 2017-2018 навчального року та визначила основні завдання педагогам району на 2018-2019 навчальний рік.

«Сьогодні керівництво району, управління освіти, адміністрації освітніх закладів працюють над удосконаленням інструменту, який слугує для забезпечення конкурентних знань вихованців. А це професійність педагогів, зміцнення матеріальної бази закладів.

Якщо останнє покладається на владу, то ми єдиний район в області, а можливо і в державі, де було проведено «Рік освіти». На нещодавній нараді під керівництвом голови райдержадміністрації Уткіна Владислава Анатолійовича були підведені підсумки цього року.

40 млн. гривень бюджетних коштів на розвиток матеріально-технічної бази дали можливість побудувати нову котельню у НВК: школі-ліцеї, замінити 580 вікон площею 2270 м², що становить 40 % від усієї потреби в навчальних закладах району, провести капітальні ремонти котелень у школах сіл Зятківці, Лад.Хутори, № 2 м. Гайсина, утеплити стелю в садку і  приміщення школи в селі Губник; провести капітальні ремонти в харчоблоках закладів дошкільної освіти сіл Лад. Хутори, Грузьке, спортзалу в СЗШ І-ІІ ст. с. Лад. Хутори та стелі спортзалу в школі с. Кузьминці, забезпечити школи комп’ютерними класами, закупити котли в котельні, брати участь у конкурсах проектів розвитку територіальних громад, придбати 23 плазмових телевізори, багатофункціональні інтерактивні дошки, які стали значною допомогою у роботі багатьох учителів, мультимедійних проекторів в 24 заклади, 30 принтерів.

Закуплено 40 аудиторних дошок, відповідно до потреби загальноосвітні заклади були оснащені акустичним системами.

Придбана різноманітна техніка за індивідуальними замовленнями загальноосвітніх закладів та закладів позашкільної освіти.

Завезли 1000 стільниць для парт і всі бажаючі оновили придатні для цього шкільні парти, усі, хто замовив, отримали столи для вчителів

Закуплено ще різних меблів, ігрових осередків для дошкільних та загальноосвітніх закладів на суму 566 165 грн., з них на 340 609 грн. для наймолодших. Це все, що передбачалось.

Холодильники, сучасні духові шафи, електроплити придбали для шкіл району.

Кухонний інвентар закуплено для закладів дошкільної та загальної середньої освіти. У позаминулому році ми закупили якісні чашки на кухні в повному обсязі для садків, у 2017- їх на суму майже 80 тис. отримали школи. На 100 % від замовлень забезпечили також кухонними столами з лавами.

Постійно потребує оновлення спортивний інвентар. Враховуючи побажання учителів фізичної культури, його було придбано на суму більш як 150 тис. грн.

До уваги брали і побажання учителів трудового навчання. Закуплено 15 швейних машин для кабінетів обслуговуючої праці.

Сучасні праски, зварювальні апарати отримали школи. З метою забезпечення пожежної безпеки в освітніх закладах у позаминулому році були закуплені вогнегасники для всіх закладів дошкільної освіти, а у 2017 – 621 вогнегасник для загальноосвітніх шкіл.

Закуплено медичні препарати, халати для обслуговуючого персоналу. Протягом року закуповувались миючі засоби та засоби гігієни для всіх освітніх закладів. Враховуючи те, що дошкільні заклади повністю забезпечені миючими засобами, фарбою, ремонтними матеріалами – проводиться протягом року ще й оплата всіх послуг, які вони отримують.

Виконувались замовлення на закупівлю будівельних матеріалів, інших господарських, канцелярських товарів. Окремі їх види для шкіл та всі для дошкільних закладів забезпечено в повному обсязі.

Для всіх закладів на закупівлю якісної фарби, розчинників та супутніх їм товарів витрачено вже цього року 300 тис. грн.

Приємною для всіх стала новина, що за ініціативи голови райдержадміністрації Владислава Уткіна по закінченню року освіти в районі всім працівникам освіти була виплачена премія, яка склала 1 981 631 грн.» – зазначила Валентина Шрамко.

Повна доповідь начальника Управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської райдержадміністрації Валентини Шрамко – Скачати доповідь

Також до обговорення та вітальних слів приєдналися виконувач обов’язків Кузьминецького сільського старости Людмила Щаслива, директор СЗШ І-ІІІ ст. с. Карбівка Петро Семенець, голова районної організації профспілки працівників освіти Валентина Оріховська.

Роботу педагогічної конференції  підсумував  голова районної ради Григорій Боровий. Від імені голови райдержадміністрації Владислава Уткіна та особисто від себе Григорій Іванович висловив вдячність освітянам за терпіння, мудрість, сумлінність у вихованні підростаючого покоління та побажав педагогам здоров’я, благополуччя, старанних, вдячних учнів і справжніх відкриттів та наукових перемог.

На завершення конференції кращим працівникам освітянської гагузі за підсумками 2017-2018 навчального року вручено грамоти.

Інформацію отримано з gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: