RSS

У Гайсині відбулося урочисте закриття навчальних зборів стрілецького батальйону ТРО Вінницької області

2 квітня 2016 року у Гайсині за участі керівників району та міста, командування обласного та районного військкоматів, громадськості відбулося урочисте закриття навчальних зборів стрілецького батальйону ТРО Вінницької області.
Протягом десяти днів 500 військовозобов’язаних з Вінниччини проходили командно-штабні навчання на полігоні поблизу Гайсина. Батальйон освоїв військові навички поводження зі зброєю, навчилися діяти в складних умовах гібридної війни, нести службу на блок постах.
Начальник зборів, заступник комісара Вінницького ОВК полковник Олег Кислюк подякував військовозобов’язаним за патріотизм, відповідальне ставлення до обов’язку перед Батьківщиною, зауважив, що вкрай необхідно для держави бути готовими у будь-яку хвилину стати на захист кордонів України, задля збереження миру, цілісності та суверенітету країни.
Почесними грамотами Вінницького обласного військового комісаріату за всебічну підтримку та надання допомоги в розвитку та зміцненні збройних сил України, формуванні окремого стрілецького батальйону на теренах Вінниччини було нагороджено голову Гайсинської районної державної адміністрації Владислава Уткіна, голову районної ради Григорія Борового, Гайсинського міського голову Анатолія Гука, голову правління ПАТ Гайсинський ФТП 10506 Юрія Підвашецького, начальника Гайсинського управління філії «ВРТП «Укргазенерго-сервіс» ДК «Укртрансгаз» НАК «Нафтогаз Україна» Олександра Розгона, а за добросовісне виконання службових обов’язків, зразкову дисципліну, розумну ініціативу, проявлену при проходженні навчальних зборів окремого стрілецького батальйону нагороджено цінними подарунками, відзнаками почесними грамотами – кращих бійців та командування батальйону.
Голова Гайсинської райдержадміністрації звернувся зі словами подяки до бійців, зауважив що навички і успішне закінчення навчань високо оцінено як військовим керівництвом, так і керівниками обласної державної адміністрації. Владислав Анатолійович Уткін зазначив: «Для мене, як для гайсинчанина, важливо те, що за багато років існування гайсинського гарнізону саме ви підтвердили, що наша армія існує. Що у нас є великий потенціал, сила і резерв. Ви показали своїми добрими вчинками любов до Батьківщини. Усім вам і вашим родинам я за це щиро дякую. Ці навчання зібрали людей з різних куточків Вінниччини, різного статусу, різних професій, але вас об’єднало одне – бажання жити і служити рідній Батьківщині».
Від гостинних гайсинчан бійці батальйону отримали на добру путь запашні короваї, а працівники районного будинку культури підготували для наших захисників гарний патріотичний концерт.
Військовозобов’язані роз’їхались по своїх домівках, але у випадку збройної агресії стрілецький батальйон територіальної оборони Вінницької області нестиме службу на державному кордоні з Придністров’ям. Щиро сподіваємось і бажаємо, щоб навички та досвід, отримані у результаті військових навчань, їм ніколи у житті не довелось використовувати.

Інформацію отримано з gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: