RSS

У Гайсині відбулися святкові заходи з нагоди 21-ї річниці Конституції України

Сьогодні в районному Будинку культури відбувся святковий концерт “До України серцем пригорнись” з нагоди відзначення великого державного свята – Дня Конституції України. Розпочалися урочистості із внесення Державного Прапора України та прапора району і покладання квітів до пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку, Обеліску Слави та до пам’ятного знаку Небесній Сотні.

З вітальними словами до присутніх в залі звернувся голова районної державної адміністрації Уткін Владислав Анатолійович.

Керівник району наголосив, що сьогодні, щоб перетворити зміст Конституції на результат, усім нам потрібні підвищена відповідальність та самовіддана праця заради однієї мети – процвітання України як цивілізованої європейської держави.

«Нині Україна проходить чи не найважче за часи своєї незалежності випробування — випробування на єдність та територіальну цілісність. Ми живемо в історичний час змін та реформ, метою яких є побудова правової, демократичної, європейської країни з високим рівнем життя її громадян.

Давайте докладемо максимум зусиль для формування вільної, справедливої спільноти, та побудови потужної та заможної держави на демократичних і правових засадах.

Нехай же в цей урочистий день повсюди панує світлий настрій, міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі», – зазначив Владислав Уткін.

Святковий захід продовжився дивовижним концертом, який традиційно підготували артисти та танцювальні колективи районного Будинку культури.

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: