RSS

У Гайсині відбулися заходи до Міжнародного дня захисту дітей

День захисту дітей – особливе свято, адже захист дітей та їх права завжди викликали пильну увагу міжнародного співтовариства. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Від кожного з нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління.

Цього тижня в місті провели заходи з метою привернення уваги до дітей з їхніми проблемами і потребами. Согодні в парку культури та відпочинку ім. Б.Хмельницького відбулися святкові заходи, приурочені Міжнародному дню захисту дітей.

Свято продовжилось святковим концертом юних артистів, а також численними нагородженнями кращих спортсменів Гайсинської ДЮСШ, вихованців будинку школярів та молоді, вихованців СЮТ, обдарованих дітей за досягнення в обласних та Всеукраїнських конкурсах та змаганнях, кращих волонтерів Всеукраїнської акції “Від серця до серця” та переможців обласного фестивалю творчості та талантів дітей та молоді з обмеженими функціональними можливостями “Повір у себе”.

Батьки з гордістю споглядали на своїх чад, а ті в свою чергу, раділи, що виправдали сподівання наставників, вихователів та рідних. Тож, з упевненістю можна сказати, що з таким творчим, перспективним підростаючим поколінням зовсім не лячно сміливо крокувати в майбуття.

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: