RSS

У Гайсині відзначили День Гідності та Свободи

Сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Ця дата – вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

За останні 15 років Україна пережила два Майдани – у 2004 та у 2013-2014 роках. На щастя, перша Помаранчева революція обійшлася без жертв. Але наступного разу, під час Революції Гідності, ми втратили Небесну сотню.

В м.Гайсин відзначили День Гідності та Свободи мітингом біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, розташованого у парку культури і відпочинку ім. Богдана Хмельницького. Представники місцевої влади, громадських організацій, учителі та учнівська молодь міста, небайдужі гайсинчани зібралися разом, щоб нагадати ідеї, заради яких українці вийшли на Майдан, та вклонитися пам’яті тих, хто поклав за це своє життя.

Під час урочистих заходів, присвячених відзначенню Дня гідності та свободи, до присутніх на мітингу звернулися Гайсинський міський голова Анатолій Гук, військовий комісар Гайсинського райвійськкомату Олександр Захарчук, учень 8-го класу ліцею №7 м. Гайсин Вербовенко Глєб, координатори дитячого волонтерського руху «Фабрика добра» Наталія Костюк та Юлія Дубина.

Пам’ять про загиблих героїв присутні вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника Небесній Сотні.

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: