RSS
5 Лютого - ВІДДІЛ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ТА ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ» ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади – головного спеціаліста відділу «Центр надання адміністративних послуг та Державної реєстрації» виконавчого комітету Гайсинської міської ради 5 Лютого - ВІДДІЛ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ТА ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ» ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади – адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг та Державної реєстрації» виконавчого комітету Гайсинської міської ради 5 Лютого - ВІДДІЛ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ТА ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ» ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади – спеціаліста 2 категорії відділу «Центр надання адміністративних послуг та Державної реєстрації» виконавчого комітету Гайсинської міської ради 31 Січня - РІШЕННЯ №28 від 10 травня 2019 р. Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік 31 Січня - РІШЕННЯ №7 від 15 червня 2018 р. Про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік 24 Січня - РОЗПОРЯДЖЕННЯ №09-р. від 21 січня 2020 р. Про внесення змін в розпорядження міського голови №42-ар. від 02 грудня 2013 р. «Про затвердження Порядку проведення конкурсу та Порядку проведення іспитів кандидатів на заміщення вакантних посад у виконавчому комітеті Гайсинської міської ради»

У Гайсині відзначили День Соборності України

22 січня Україна відзначає День Соборності – це день об’єднання українських земель в українську державу. В січні 1919 році  рівно 101 рік тому український уряд проголосив про об’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.

Сьогодні, напередодні величного державного свята, з нагоди відзначення 101-ї річниці проголошення Соборності України у районному Будинку культури відбулася тематична програма «В єдності сила» та покладання вінків і квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку, Обеліску Слави та Меморіального комплексу Алеї слави.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Кавун, заступник голови райдержадміністрації Сергій Несвятий, Гайсинський міський голова Анатолій Гук, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Микола Ричков, представники громадських організацій та громадські району.

З вітальним словом виступив голова райдержадміністрації Сергій Кавун. Звертаючись до гайсинчан, він зазначив: «За 101 рік Соборності український народ побачив чимало падінь та злетів. Сьогодні в нашій державі проходить етап децентралізації. І гасло, яке зображене на сцені «В єдності сила» говорить про те, що лише об’єднавшись – ми матимемо потужну громаду, лише об’єднавшись – ми матимемо потужну державу, лише об’єднавшись – ми зможемо протистояти тим викликам, які на сьогоднішній день є». Керівник району побажав миру, єдності та процвітання на рідній землі.

Відзначення Дня Соборності продовжилося святковим концертом майстрів і аматорських колективів Гайсинщини.

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: