RSS

У Гайсині вшанували пам’ять захисників України, полеглих у боротьбі за незалежність, суверенітет та цілісність держави

Сьогодні українці вперше відзначають День пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет та її територіальну цілісність. Саме 29 серпня в Іловайському котлі держава втратила найбільше бійців за весь час війни на Донбасі.

Сьогодні біля меморіального комплексу Алеї Слави загиблим Героям АТО відбувся мітинг пам’яті та покладання квітів. Участь у заході взяли участь військовий комісар Гайсинського комісаріату Олександр Захарчук, завідуючий музеєм АТО Андрій Головань, представники громадської організації «Спілка учасників бойових дій АТО Гайсина та Гайсинського району», родини героїв, які віддали свої життя за мир та громадськість міста.

В цей день по всій Україні приспущені державні прапори , звучать поминальні дзвони та слова подяки за військовий подвиг – кращих синів і дочок, які ціною свого життя захищали Батьківщину.

Пам’ять про загиблих воїнів-захисників України вшанували хвилиною мовчання.

День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, встановлено Указом Глави держави від 23 серпня №621/2019. Відтепер пам’ятну дату відзначатимуть щороку 29 серпня.

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: