RSS

У Гайсині запалили Новорічну ялинку “Сяй, ялинонько, вогнями!”

Скільки б років нам не було, у останні грудневі дні кожен в душі відчуває себе трішки дитиною. Передноворіччя пахне казкою, очікуванням дива впереміш із ароматом мандаринок і хвої. А головним атрибутом свята здавна є зелена лісова красуня.

У четвер, 26 грудня, на центральній площі міста Гайсина відбулася подія, на яку уже давно з нетерпінням чекали і малюки, і дорослі – традиційне відкриття головної новорічної ялинки району. Привітав усіх жителів Гайсинщини із прийдешніми святами міський голова Анатолій Гук: “З великими надіями та сподіваннями вступаємо ми у 2020-й рік. Хочемо, щоб, не зважаючи на всі негаразди, новий рік став для України поворотом до довгоочікуваного миру!” Анатолій Ілліч побажав здійснення усіх задумів, міцного здоров’я, добра, миру та злагоди, щедрих та веселих свят!

Гарний настрій дарували артисти районного Будинку культури. Панувала атмосфера свята – лунув гомін дружніх розмов та радісний сміх малечі. Навіть холод не став на заваді веселощам – зігрівалися, кружляючи у хороводах. Разом із вогнями, що виблискували на  головній ялинці району, сяяли усмішки присутніх на заході, серця сповнювалися теплим передчуттям чогось доброго, радісного та світлого. Закінчилися святкування феєрверком.

Джерело: газета «Трибуна праці»

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: