RSS

У гайсинській міській раді провели інформаційний семінар

 

Сьогодні в міській раді, на чолі з міським головою Анатолієм Гуком було проведено нараду-семінар з посадовими особами місцевого самоврядування та старостами.

На порядку денному розглянули питання з питань реєстрації актів цивільного стану, про уповноваження посадових осіб на складання протоколів про адміністративні правопорушення, а також про державну підтримку сільського господарства України.

Виконавчий комітет Гайсинської міської ради уповноважив відповідних осіб складати протоколи про адміністративні порушення згідно норм чинного законодавства. Наприклад, якщо хтось спалюватиме сухостій чи побутове сміття, члени даної комісії матимуть право скласти протокол, зафіксувати усе документально та діяти згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Кучерук В.В. – завідувач сектору цивільного захисту та надзвичайних ситуацій загального відділу  Гайсинської міської ради ознайомила  присутніх із постановою КМУ від 12 травня 2021 року № 517 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції», наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 року №338 «Про деякі питання у сфері бджільництва». Довела  до відома  учасників наради перелік документів для отримання дотації за наявні  бджолосім’ї фізичними та ю