RSS

«У єдності сила!» – під таким гаслом відбулося відзначення Дня Соборності на Гайсинщині

Сьогодні 22 січня вся Україна відзначає 102 річницю Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки – подію, що була визначальною у вітчизняній історії та дала початок новому етапу формування української державності.

День Соборності України є першим в цьому році у низці свят загальнонаціонального масштабу свят, які об’єднали історію і сучасність, які вшановують подвиги і пам’ять Героїв революції 1917-1921 рр. і Революцію Гідності, які об’єднали українців навколо ідеї збереження і зміцнення Національної державності.

У місті Гайсин відбулася урочиста зустріч під гаслом «У єдності сила», на якій гайсинчани приєдналися до живого ланцюга єдності та Соборності України, розтягнувши синьо-жовтий прапор на Алеї Слави.

З нагоди відзначення Дня Соборності України за участі голови райдержадміністрації Людмили Головашич, міського голови Анатолія Гука, голови районної ради Віталія Савчука відбулося урочисте покладання квітів до Стели пам’яті учасників АТО на Алеї Слави.

Звучала літературна композиція у виконанні працівників районного Будинку культури. Наприкінці заходу з душевним щемом болю та вдячності всі присутні вшанували пам’ять загиблих земляків та учасників АТО хвилиною мовчання.

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків!

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua/

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: