RSS
10 Червня - РІШЕННЯ №6 від 10 травня 2019 р. Про затвердження Положення та договору про справляння туристичного збору на території Гайсинської міської ради у 2019 році 30 Травня - У Гайсині відбулися заходи до Міжнародного дня захисту дітей 18 Травня - Гайсинщина відзначила Всесвітній день вишиванки та День Європи 15 Травня - Рішення виконкому від 15 травня 2019 року 13 Травня - Проект РІШЕННЯ Про передачу в користування систем газопостачання 12 Травня - РІШЕННЯ №9 від 10 травня 2019 р. Про затвердження детального плану території в східно-південній частині міста: орієнтовною площею 73 га обмеженої проспектом Житнім, східною межею міста, вул. Південною та мікрорайоном індивідуальної забудови «Житній» та суміжні орієнтовною площею 15 га обмеженої вул. Південною, водосховищем на річці Кубліч, лісовим масивом по вул. Теплицька, і орієнтовною площею 4 га обмеженої вул. Південна, мікрорайоном індивідуальної забудови «Житній»

Увага ОГОЛОШЕННЯ

На публічне  обговорення виноситься проект рішення міської ради «Про затвердження Положення про порядок поховання та похоронну справу, а також порядок  надання ритуальних послуг на території міста Гайсина» та аналіз його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до нього будуть прийматися від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики  в місячний термін, за адресою: 23700, м. Гайсин, вул. 1 Травня,7, розробником – Відділ організаційного забезпечення діяльності виконавчих органів ради, каб. №5, тел. 2-12-50, а також на електронну адресу Гайсинської міської ради: haisyn@mr.gov.ua

Проект рішення Гайсинської міської ради «Про затвердження Положення про порядок  поховання та похоронну справу, а також порядок надання ритуальних послуг на території міста Гайсина» та Аналіз  регуляторного впливу до  проекту рішення оприлюднені на офіційному вебсайті Гайсинської міської ради: http://mr.gov.ua/.

Виконавчий комітет Гайсинської міської ради

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: