RSS

В День знань традиційно відкрили двері для юних гайсинчан усі навчальні заклади Гайсина та району

1 вересня пролунав перший дзвоник в загальноосвітніх закладах району. За оперативними даними управління освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації в 2017-2018 навчальному році загалом по району «перший раз у перший клас» пішли 620 школярів і 510 малюків вперше переступили поріг дитячих дошкільних навчальних закладів.
Приємно зазначити, що 2017 рік на Гайсинщині особливий для освітньої галузі району, адже саме цей рік був проголошений районною владою роком освіти.
Саме тому десятки мільйонів гривень було вкладено у розвиток і удосконалення галузі, покращення матеріально-технічної бази освітніх закладів району, забезпечення в повному обсязі соціальних гарантій учнів і педагогів.
Близько 1 мільйона гривень з освітянського бюджету було витрачено на поповнення матеріально-технічної бази шкіл району. Забезпечено підвіз учнів і вчителів у навчальні заклади. Вперше за багато років були проведені капітальні ремонти в школах.
Всім необхідним забезпечені і дошкільні заклади Гайсинщини: закуплено дитячі меблі, оргтехніка, кухонні стінки. Додатково для ДНЗ кошти було надано з районного бюджету на суму понад 400 тисяч грн..
Не залишилися поза увагою влади і позашкільні навчальні заклади Гайсина – станція юних техніків, дитяча юнацька спортивна школа та районний Будинок школярів та молоді. У кошторисі на 2017 рік по позашкільних навчальних закладах СЮТ та Будинку школярів заплановано видатки на суму більше 3 млн.грн., по ДЮСШ – більше 2 мільйонів.
Загальноосвітнім навчальним закладам було надано субвенції від міської та сільських рад на суму близько 1 мільйона грн..
Надано субвенції з державного бюджету на суму 1 652 000 грн.
Тож 1 вересня навчальні заклади району радо прийняли у своїх стінах підростаюче покоління, щоб в оновлених садочках, школах, класах, кабінетах та спортивних залах розвивати наукові, творчі, спортивні здібності і таланти юних гайсинчан.

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: