RSS
13 Травня - Проект РІШЕННЯ Про передачу в користування систем газопостачання 12 Травня - РІШЕННЯ №9 від 10 травня 2019 р. Про затвердження детального плану території в східно-південній частині міста: орієнтовною площею 73 га обмеженої проспектом Житнім, східною межею міста, вул. Південною та мікрорайоном індивідуальної забудови «Житній» та суміжні орієнтовною площею 15 га обмеженої вул. Південною, водосховищем на річці Кубліч, лісовим масивом по вул. Теплицька, і орієнтовною площею 4 га обмеженої вул. Південна, мікрорайоном індивідуальної забудови «Житній» 10 Травня - Результати поіменного голосування 26 лютого 2019 рік (48 сесія 7 скликання) 5 Квітня - Проекти рішень 48 сесія 7 скликання 2 Квітня - РОЗПОРЯДЖЕННЯ №22-р від 02 квітня 2019 року Про скликання сорок восьмої сесії Гайсинської міської ради 7 скликання 9 Березня - Гайсинчани вшанували пам’ять Великого Кобзаря

«Ваша допомога дозволить зберегти здоров’я та життя військовослужбовців» – сказав гайсинчанам командир 59-ої окремої мотопіхотної бригади Василь Осипчук

Напередодні головного державного свята – Дня незалежності України – 16 серпня за ініціативи голови райдержадміністрації Владислава Уткіна було організовано та зібрано для військовослужбовців в зону АТО продукти харчування – воду, печиво, чай, каву, різні солодощі, а також гігієнічні засоби. А також підготовлена концертна програма аматорами сцени Гайсинщини.
Працівники культури району теж не з пустими руками вирушили у подорож. Із запашними короваями, печеними пиріжками з різними начинками, а саме головне із душевною піснею та гарною музикою з повагою та щирою вдячністю від гайсинчан.
Творча група колективу Гайсинського районного будинку культури двічі виступила з концертною програмою перед військовослужбовцями героїчної 59-ої окремої мотопіхотної бригади, які відстоюють суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.
Аматори Гайсинщини завітали, до гарних синів України, щоб своїм мистецтвом морально підтримати та надати душевного спокою всім тим, хто захищає нашу Україну. Окрім веселого настрою, колектив подарував усім присутнім чудову атмосферу та підняв патріотичний дух захисників. Практично кожен номер концертної програми військові сприймали якось по-особливому із надзвичайно теплими емоціями. Публіка нагородила аматорів найвищою нагородою – гучними оплесками.
Командир 59-ої окремої мотопіхотної бригади Осипчук Василь Миколайович від від колективу усієї 59 бригади передав найщиріші слова вдячності голові райдержадміністрації Владиславу Уткіну та передав йому подяку за високі моральні якості, громадську позицію, патріотизм, проявлену турботу та допомогу у забезпеченні особового складу бригади в умовах бойових дій в зоні проведення АТО на сході України.
«Ваша допомога дозволить зберегти здоров’я та життя військовослужбовців. Віримо, що разом з такими патріотами держави, як Владислав Анатолійович Уткін, відстоїмо незалежність та територіальну цілісність України» – зазначив Василь Осипчук. А також щиро подякував усім жителям Гайсинщини за велику як моральну, так і гуманітарну підтримку. «Дякуємо, що не забуваєте нас і приїхали у таку далечінь з благородною місією. А напередодні Дня незалежності України хочу побажати усім землякам здоров’я, терпіння, спокою, миру, злагоди та  достатку. Вірте у нас, ми не підведемо  і свій військовий обов’язок виконаємо до кінця, повернувшись на малу батьківщину з перемогою», сказав командир 59-ої окремої мотопіхотної бригади.
По завершенню концертів, вдячні за приїзд солдати подарували нашій делегації прапор України, який майорітиме у Гайсині на День незалежності.   Військовослужбовці 59-ої мотопіхотної бригади довго спілкувалися з гайсинчанами, дізнавалися останні новини з дому та передали найщиріші вітання землякам.
18 серпня по обіді, змучені, проте задоволені, учасники поїздки   повернулися у рідне місто. Біля районного Будинку культури на них уже чекали голова райдержадміністрації Владислав Уткін та працівники галузі культури району, аби дізнатися  з перших вуст про враження від зустрічі із воїнами.
«Емоції переповнюють, враження лише позитивні, –  розповів  голова районної ради Григорій Боровий. –  На мою думку, наші артисти дуже гарно виступили, виклавшись на всі 100 відсотків, у кожну пісню, у кожне слово вклавши часточку душі і любові.  Своїм виконанням їм вдалося  підняти не лише настрій військовим, а й бойовий дух».
«Зустрівшись із вольовими, мужніми та сильними духом військовими, ми з Григорієм Івановичем ще раз переконалися, що наша свята земля в надійних руках, – додає Микола Леонідович.  –  Ми передали вітання  від усіх гайсинчан  і територіальних громад району, а кожна пісня, кожне слово дарувалися хлопцям з надією,  що  перемога буде за нашими воїнами».
Загалом всю щирість і теплоту українського народу до своїх захисників  творча група  передала у  двох святкових концертах під назвою.  Гайсинчани підготували цікаву та насичену програму, яка цілком передала  безмежну  любов і велику повагу до мужності військовослужбовців та до рідної землі.  Як розповів Микола Ричков, воїни сприйняли  приїзд земляків із радісними слізьми на очах, а кожну пісню і її виконавця зустрічали щирими оплесками.

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: