RSS

Відбулася краєзнавчо-ювілейна панорама «Моє Поділля калинове, моя ти гордість вікова»

Ми маємо щастя жити на чудовій землі, багатій своєю природою та щедрими надрами. Вінниччина – край тисячолітніх історичних традицій та яскравих особистостей. До 85-річчя з часу утворення Вінницької області 28 лютого в читальному залі Гайсинської центральної бібліотеки пройшла краєзнавчо-ювілейна панорама «Моє Поділля  калинове, моя ти гордість і краса».

 Ведучі заходу – Сидорчук Тетяна та Онофрійчук Алла підкреслили, що Вінниччина має давню й неповторну історію. Своїм корінням вона сягає найглибшої давнини. Перегорнути  історію сторінку за сторінкою, відчути і подих, і велич – як минувшини, так і сьогодення допоміг у своєму виступі «Історія краю – давня і славна»  завідуючий сектором краєзнавчого музею Гайсинщини Васильченко Сергій Олегович. Про гордість нашої землі – її людей, невтомних в праці, щедрих на духовну творчість розповіла бібліограф – краєзнавець Голомовза Валентина Михайлівна.

 Вінниччина – розкішний вінок із рути і барвінку, мелодійних пісень і натхненої поезії. Звучали вірші про рідне Поділля у виконанні Данько Юлії, Бондарчук Наталії та студентів – практикантів Тульчинського училища культури. Пісні виконували Омельченко Антоніна та Левицький Ігор. Захід супроводжувався мультимедійними роликами про красу рідного краю, його досягненнями у розвитку економіки, культури, мистецтва.

 Учасники заходу – учні 8-х класів Гайсинської НВК: СЗШ І-ІІІ ст.-гімназії переглянули книжкову виставку «Вінниччино, краю мій! На світі кращого немає».

Інформацію отримано з gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: