RSS
18 квітня - Гайсинська ОДПІ інформує: Спадщина та подарунок, отримані з 1 січня поточного року, оподатковується по-новому. 7 квітня - Оголошення Згідно з рішенням виконавчого комітету Гайсинської міської ради № 50 від 06 квітня 2017 року оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в м. Гайсин. 7 квітня - ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕННЯ №50 від 06 квітня 2017 р. Про затвердження протоколу конкурсної комісії та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Гайсина 10 березня - Гайсинська ОДПІ інформує: Продаж продукції тваринництва власного виробництва. 10 березня - Інформація про проведення літературно – мистецького вечора «Тарас Шевченко у моєму серці» (до 203-річниці з дня народження Т.Г.Шевченка) 9 березня - Вдячна пам’ять нащадків

Відбулася краєзнавчо-ювілейна панорама «Моє Поділля калинове, моя ти гордість вікова»

Ми маємо щастя жити на чудовій землі, багатій своєю природою та щедрими надрами. Вінниччина – край тисячолітніх історичних традицій та яскравих особистостей. До 85-річчя з часу утворення Вінницької області 28 лютого в читальному залі Гайсинської центральної бібліотеки пройшла краєзнавчо-ювілейна панорама «Моє Поділля  калинове, моя ти гордість і краса».

 Ведучі заходу – Сидорчук Тетяна та Онофрійчук Алла підкреслили, що Вінниччина має давню й неповторну історію. Своїм корінням вона сягає найглибшої давнини. Перегорнути  історію сторінку за сторінкою, відчути і подих, і велич – як минувшини, так і сьогодення допоміг у своєму виступі «Історія краю – давня і славна»  завідуючий сектором краєзнавчого музею Гайсинщини Васильченко Сергій Олегович. Про гордість нашої землі – її людей, невтомних в праці, щедрих на духовну творчість розповіла бібліограф – краєзнавець Голомовза Валентина Михайлівна.

 Вінниччина – розкішний вінок із рути і барвінку, мелодійних пісень і натхненої поезії. Звучали вірші про рідне Поділля у виконанні Данько Юлії, Бондарчук Наталії та студентів – практикантів Тульчинського училища культури. Пісні виконували Омельченко Антоніна та Левицький Ігор. Захід супроводжувався мультимедійними роликами про красу рідного краю, його досягненнями у розвитку економіки, культури, мистецтва.

 Учасники заходу – учні 8-х класів Гайсинської НВК: СЗШ І-ІІІ ст.-гімназії переглянули книжкову виставку «Вінниччино, краю мій! На світі кращого немає».

Інформацію отримано з gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly
Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to MyWorld
Share to LiveJournal
Share to Yandex
Share to Google Buzz
Share to Google Plus

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: