RSS

Відбулася нарада по питаннях відновлення роботи трьох ліфтів в 9-ти поверховому будинку, що по вул. Жовтневій, 2 м. Гайсин

В нараді взяли участь начальник управління розвитку територій та інфраструктури Вінницької обласної державної адміністрації Марія Зонова, заступник голови райдержадміністрації Сергій Несвятий, заступник Гайсинського міського голови Василь Стецько, керівники комунальних установ міста та жителі 9-ти поверховому будинку.

Головною умовою подальшого безперебійного функціонування даних ліфтів після їх запуску є створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ), оскільки це дасть можливість економно розприділяти кошти та ефективного управляти власним житловим будинком.

З метою проведення роз’яснювальної роботи з мешканцями будинку стосовно створення ОСББ, обґрунтування фінансових засад діяльності, ознайомлення з доцільністю створення ОСББ, з позитивним досвідом наявних ОСББ 30 березня на 17.00 год. на території 9-ти поверхового будинку з дотриманням карантинних заходів заплановано організувати загальні збори з вищезазначених питань.

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua/ua/news/11734-z-1-kvitnya-2021-roku-v-9-ti-poverkhovomu-budinku-shcho-po-vul-zhovtnevij-m-gajsin-zapratsyuyut-lifti

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: