RSS
22 Січня - «У єдності сила!» – під таким гаслом відбулося відзначення Дня Соборності на Гайсинщині 21 Січня - РІШЕННЯ №15 від 21січня 2021 року Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування та затвердження положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Гайсинської міської ради 18 Січня - Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 16 Січня - День пам’яті «кіборгів»: сьогодні на Гайсинщині вшанували захисників Донецького аеропорту 15 Січня - Про опублікування оголошення на заміщення вакантних посад 12 Січня - РОЗПОРЯДЖЕННЯ №04-од. від 12 січня 2021 р. Про скликання 5 сесії Гайсинської міської ради 8 скликання

Відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

На засіданні комісії розглядалися питання стосовно листа КНП «Гайсинська ЦРЛ Гайсинської районної ради» щодо виділення коштів та про участь дитячих колективів Гайсинського району у фестивалях та конкурсах.

Зокрема, заступник голови райдержадміністрації ознайомив присутніх із протоколом позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №57 від 20 серпня 2020 року та наголосив на погіршенні епідемічної ситуації на території України та Вінницької області. Окремо було обговорено питання відзначення 29-ї річниці незалежності України.

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: