RSS
22 Січня - «У єдності сила!» – під таким гаслом відбулося відзначення Дня Соборності на Гайсинщині 21 Січня - РІШЕННЯ №15 від 21січня 2021 року Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування та затвердження положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Гайсинської міської ради 18 Січня - Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 16 Січня - День пам’яті «кіборгів»: сьогодні на Гайсинщині вшанували захисників Донецького аеропорту 15 Січня - Про опублікування оголошення на заміщення вакантних посад 12 Січня - РОЗПОРЯДЖЕННЯ №04-од. від 12 січня 2021 р. Про скликання 5 сесії Гайсинської міської ради 8 скликання

Відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

8 травня 2020 року відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засідання запрошені: голова районної ради Боровий Г.І., Гайсинський міський голова Анатолій Гук, головний лікар КНП «ЦПМСД  Гайсинської районної ради» Кацан Т.М., заступник начальника управління – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Гайсинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області  Бень М.Д., редактор Гайсинської районної редакції радіомовлення Воронова Л.П.,  голова правління СТ «Ринок-торг» Чорноморець В.В., представник ринку «Центральний» Черепаха О.Д., приватні підприємці.

На порядку денному обговорювалося два питання:

1.     Про продовження карантинних заходів у Гайсинському районі.

2.    Про відновлення роботи СТ «Ринок торг» ринків «Колгоспний» та «Центральний».

Стосовно продовження карантинних заходів у Гайсинському районі виступив заступник голови райдержадміністрації, заступник голови комісії Несвятий С.М., який ознайомив присутніх із змінами внесеними постановою  КМУ №343 від 04.05.2020 року  до  постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»  та наголосив на необхідності дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, направлених на запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19.

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення комісія вирішила:

1. Інформацію заступника голови райдержадміністрації, заступника голови комісії Несвятого С.М. взяти до уваги.

2. Продовжити карантинні заходи та обмеження, направлені на запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» до 22 травня 2020 року.

2.1.Продовжити призупинення навчання у всіх освітніх закладах району до 22 травня 2020 року включно.

Термін виконання: до скасування  карантину

2.2. Дозволяється  з 11 травня 2020 року, за умов дотримання наступних вимог: соціальне дистанціювання, масковий режим, регулярна дезінфекція та дотримання протиепідемічних заходів:

– відвідування парків, скверів, дитячих майданчиків, зон відпочинку лісопаркових та прибережних;

–  робота салонів краси, перукарень;

– надання стоматологічної допомоги;

– діяльність з надання послуг громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках просто неба за умови забезпечення дотримання  відстані не менш як 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більш як двох клієнтів за одним столом, діяльність з надання зазначених послуг із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень  на винос (за умови, що об’єкти є оператором ринку харчових продуктів);

– торгівля непродовольчими товарами в магазинах (зокрема тих, що розташовані в ТРЦ) і побутового обслуговування населення за умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя, очей, рук) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, перебування в приміщенні не більше одного відвідувача на 10 м2  торговельної площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів;

– діяльність музеїв, музеїв просто неба та історико-культурних заповідників;

– діяльність адвокатів, нотаріусів, аудиторів, психологів, підприємств, які працюють у галузі засобів масової інформації;

– здійснення кіно- та відео зйомок, репетицій в театрах, цирках, концертних організаціях, художніх (мистецьких) колективах (до 50 осіб та без глядачів).

3.Гайсинському відділенню поліції ГУНП України у Вінницькій області (Соломон І.В.) продовжити роботу щодо контролю за виконанням вимог постанови КМУ №211 від 11.03.2020 року «Про запобігання поширення на території України коронавірусу  COVID-19» (зі змінами).

Термін виконання: до скасування  карантину

Стосовно відновлення роботи СТ «Ринок торг» ринків «Колгоспний» та «Центральний» виступили начальник Гайсинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Кугот С.М., заступник начальника управління – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Гайсинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Бень М.Д., які проінформували про проведені працівниками Гайсинського РУ ГУ ДПСС у Вінницькій області  неодноразові позапланові перевірки ринку «Центральний» та СТ «РинокТорг»  з метою виконання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України №14 від 27.04.2020р. «Щодо протидії поширення коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках». В ході перевірок складено акти санітарно-епідеміологічного обстеження та  встановлено, що адміністрація ринків станом на 8 травня 2020 року не може виконати вимоги вищевказаної постанови. Крім того, 8 травня 2020 року адміністраціями ринків до Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області відправлені заяви на позапланові перевірки ринків для відновлення їх роботи в період карантину.

Голова правління СТ «Ринок-торг» Чорноморець В.В., приватні підприємці Петров А.В., Островська І.П., які висловили своє бачення вирішення даних недоліків.

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення комісія вирішила:

1.Інформацію начальника  Гайсинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Кугота С.М. та заступника начальника управління – начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Гайсинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Бень М.Д. взяти до уваги.

2. В зв’язку з неможливістю виконання адміністраціями ринків «Колгоспний» та «Центральний» вимог вищезазначеної постанови Головного державного санітарного лікаря України роботу ринків не відновлювати до вирішення питання, щодо виконання необхідних умов.

3. Заслухати на засіданні районної комісії ТЕБ та НС питання відновлення роботи ринків «Колгоспний» та «Центральний» після усунення недоліків та за умови неухильного виконання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України №14 від 27.04.2020р. «Щодо протидії поширення коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках».

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: