RSS

Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

18 січня 2021 року, відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Відкрив і вів засідання районної комісії заступник голови Гайсинської районної державної адміністрації, заступник голови комісії Сергій Несвятий. На комісії розглянуто питання про оплату ремонтних робіт 3 ліфтів, які розташовані в дев’ятиповерховому будинку за адресою м. Гайсин, вул. Жовтнева, 2 без проведення процедури закупівлі «Прозоро».

Міський голова Анатолій Гук довів до відома присутніх інформацію про необхідність проведення термінового ремонту 3-х ліфтів в будинку №2 по вул. Жовтневій та висловив прохання щодо надання дозволу на їх ремонт без проведення процедури закупівлі «Прозоро».

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Бабій внесла роз’яснення щодо проведення оплати ремонтних робіт даних ліфтів.

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення комісія вирішила інформацію міського голови та начальника фінансового управління райдержадміністрації взяти до уваги та надати дозвіл Гайсинській міській раді на проведення ремонту 3-х ліфтів, які знаходяться у дев’ятиповерховому будинку за адресою м.Гайсин вул. Жовтнева, 2 з метою оплати робіт без проведення процедури закупівлі «Прозоро».

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: