RSS

Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

2 березня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації, заступника голови комісії Сергія Несвятого відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядку денному розглянуто наступні питання:

  • про затвердження персонального складу комісії  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій;
  • про посилення карантинних заходів на території Гайсинського району для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2;
  • про затвердження Плану роботи районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2021 рік.
Стосовно першого питання виступив заступник голови районної державної адміністрації Сергій Несвятий, який повідомив присутнім  про те, що у зв’язку із зміною територіального устрою новоствореного Гайсинського району, реорганізацією районних державних адміністрацій виникла необхідність внести зміни до персонального складу районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Стосовно другого питання заступник голови районної державної адміністрації  Сергій Несвятий проінформував присутніх про віднесення Вінницької області з 24 лютого 2021 року до зони «ПОМАРАНЧЕВОГО» рівня епідемічної безпеки, наголосив на необхідності неухильного виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 року №104 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» та протокольного рішення засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 01 березня 2021 року №7.

Головний лікар КНП „Гайсинська центральна районна лікарня Гайсинської міської ради” Ігор Кохан повідомив присутніх про значне збільшення госпіталізованих хворих із діагнозом пневмонія та підтвердженим COVID-19 та звернув увагу, що дана ситуація ймовірно пов’язана із послабленням карантинних заходів, недотриманням суб’єктами господарської діяльності та значною частиною населення протиепідемічних заходів.

За результатами доповідей та з урахуванням обговорення комісія вирішила:

1.Головам об’єднаних територіальних громад новоствореного Гайсинського району (Гайсинська (Гук А.І.), Бершадська (Драган В.Г.), Ладижинська (Коломейцев В.І.), Дашівська (Тітаренко С.В.), Теплицька (Трамбовецький Р.І.), Тростянецька (Червонецька Л.І.), Чечельницька (Палісіка С.А.),Джулинська (Швець П.В.), Краснопільська (Романенко К.М.), Кунківська (Безбах В.В.), Ободівська (Ременюк К.В.), Ольгопільська (Савченко М.А.), Райгородська (Михайленко В.М.), Соболівська (Асауленко В.П.):

1.1. Рекомендувати на засіданнях комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій проаналізувати стан захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та розглянути питання  переведення на дистанційну форму навчання заклади загальної середньої (1-11 класи) та позашкільної  освіти.

1.2.Посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жителів громад щодо суворого дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання поширення коронавірусної інфекції.

1.3. Забезпечити неухильного дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами, внесеними постановою КМУ від 17.02.2021 року №104).

Термін виконання: невідкладно

2. Гайсинському відділенню поліції ГУНП України у Вінницькій області (Соломон І.В. ) в межах компетенції:

2.1. Продовжити посилення заходів щодо виявлення та притягнення до відповідальності осіб, що порушують масковий режим в громадських місцях та осіб, які порушують правила самоізоляції.

2.2. Продовжити роботу по виявленню та недопущенню функціонування закладів, діяльність яких заборонена, особливу увагу звернути на недопущення стихійної торгівлі.

Термін виконання: невідкладно

3. Гайсинському відділенню поліції ГУНП України у Вінницькій області (Соломон І.В.) спільно з Гайсинським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області (Кугот С.М.) посилити, в межах компетенції у робочі, вихідні та святкові дні проведення перевірок щодо дотримання санітарного законодавства, протиепідемічних заходів під час карантину в громадському транспорті, закладах громадського харчування зокрема, заборона роботи із 22.00 год. до 07.00 год., торговельного і побутового обслуговування населення, інших розважальних закладах та дотримання протиепідемічних заходів на ринках району (в часи їх роботи), реалізації товарів на продовольчих ринках виключно з облаштованих місць (прилавків).

Термін виконання: постійно

Стосовно третього питання щодо затвердження Плану роботи районної комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2021 рік заступник голови районної державної ознайомив присутніх із планом роботи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2021 рік.

За результатами доповідей та з урахуванням обговорення по всіх питаннях комісія прийняла відповідні рішення.

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: