RSS

ВІДДІЛ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ТА ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ» ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади – адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг та Державної реєстрації» виконавчого комітету Гайсинської міської ради

Основні кваліфікаційні вимоги до кандидата:
– наявність громадянства України;
– вільне володіння українською мовою;
– вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше двох років або стаж роботи в інших сферах управління не менше трьох років.
– знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про адміністративні послуги», «Про захист персональних даних», нормативні документи, що стосуються сфери надання адміністративних послуг, укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти у сфері надання адміністративних послуг;
– основні навики роботи на персональному комп’ютері  з відповідним програмним забезпеченням;
– не досягнення встановленого законодавством граничного віку перебування на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування.
Особи, які відповідають вимогам  та бажають взяти участь у конкурсі, мають подати до конкурсної комісії наступні документи:
– заяву про участь у конкурсі;
– заповнену особову картку (форма № П-2ДС) з відповідними додатками;
– дві фотокартки розміром 4 x 6 см;
– копію диплома (інших документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня) з додатком;
– копію паспорта громадянина України (або іншого документа, який посвідчує особу);
– копію  ідентифікаційного коду;
– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
– копію трудової книжки;

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Документи подаються до конкурсної комісії відділу «Центр надання адміністративних послуг та Державної реєстрації» виконавчого комітету Гайсинської міської ради  протягом 30 днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу. Документи приймаються за адресою: м. Гайсин, вул. 2 пров. Високовича, 2, кабінет №5.

Додаткова інформація щодо надання переліку документів на конкурс, основних функціональних обов’язків, розміру та умов праці надається за адресою:

м. Гайсин, вул. 2 пров. Високовича, 2 тел. 2-65-16.

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: