RSS

ВІДДІЛ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ТА ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ» ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади – спеціаліста 2 категорії відділу «Центр надання адміністративних послуг та Державної реєстрації» виконавчого комітету Гайсинської міської ради

Основні кваліфікаційні вимоги до кандидата:
– наявність громадянства України;
– вільне володіння українською мовою;
– повна вища освіта;
– знання чинного законодавства: Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про адміністративні послуги», «Про захист персональних даних», інших законів України, постанов Верховної Ради України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України;

– основні навики роботи на персональному комп’ютері  з відповідним програмним забезпеченням;
– не досягнення встановленого законодавством граничного віку перебування на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування.
Особи, які відповідають вимогам  та бажають взяти участь у конкурсі, мають подати до конкурсної комісії наступні документи:
– заяву про участь у конкурсі;
– заповнену особову картку (форма № П-2ДС) з відповідними додатками;
– дві фотокартки розміром 4 x 6 см;
– копію диплома (інших документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня) з додатком;
– копію паспорта громадянина України (або іншого документа, який посвідчує особу);
– копію  ідентифікаційного коду;
– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
– копію трудової книжки;

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Документи подаються до конкурсної комісії відділу «Центр надання адміністративних послуг та Державної реєстрації» виконавчого комітету Гайсинської міської ради  протягом 30 днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу. Документи приймаються за адресою: м. Гайсин, вул. 2 пров. Високовича, 2, кабінет №5.

Додаткова інформація щодо надання переліку документів на конкурс, основних функціональних обов’язків, розміру та умов праці надається за адресою:

м. Гайсин, вул. 2 пров. Високовича, 2 тел. 2-65-16.

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: