RSS
3 Квітня - Результати поіменного голосування від 03 квітня 2018 рік (33 позачергова сесія Гайсинської міської ради 7 скликання) 29 Березня - РОЗПОРЯДЖЕННЯ №30-р від 29 березня 2018 року Про скликання тридцять третьої позачергової сесії Гайсинської міської ради 7 скликання 26 Березня - Результати поіменного голосування від 23 березня 2018 рік (32 сесія 7 скликання) 26 Березня - РІШЕННЯ №5 від 23 березня 2018 р. Про створення тимчасової контрольної комісії Гайсинської міської ради для перевірки якості послуг з харчування дітей та закупівельних цін на продукти в дошкільних навчальних закладах міста 19 Березня - Протокол №4 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини Гайсинської міської ради 15 Березня - Засідання комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини

Відзначили день спорту у Гайсині

9 вересня 2017 року на міському стадіоні “Дружба” відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури та спорту. Начальник управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської райдержадміністрації Валентина Шрамко, начальник відділу фізичної культури та спорту райдержадміністрації Віталій Руденко, голова Гайсинського ФСТ “Колос” Микола Тимошенко та методист управління освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Василь Луценко привітали всіх прихильників спорту зі святом. Побажали усім міцного здоров`я, наполегливостьі, підкорення нових спортивних висот та відзначили кращих працівників спортивної галузі та переможців районних спартакіад почесними грамотами та подарунками.

Протягом дня на стадіоні проводились змагання з футболу, волейболу, армреслінгу, бігу на 100 і 500 метрів.

Родзинкою святкового пирога стали “Козацькі ігри” за участю сильних і дужих юнаків та чоловіків Гайсина. Головним рефері змагань був запрошений гість – майстер спорту України, рекордсмен України Міхеєв Віталій.

Переможцями “Козацьких ігор” стали:

– 1місце – Кучерук Богдан;

-2 місце – Крохмаль Борис;

-3 місце – Красюк Віталій.

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: