RSS

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва відсвяткували на Гайсинщині

8 листопада 2017 року в Гайсинському районному Будинку культури відбулися  урочисті заходи та святковий концерт  з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Глядацька зала районного Будинку культури зібрала творчих працівників установ культури, бібліотек, пенсіонерів і ветеранів культосвітньої  ниви  та усіх, хто пов’язаний з мистецтвом. Завітали на свято і почесні гості голова районної державної адміністрації Владислав Уткін, голова районної ради Григорій Боровий, міський голова Анатолій Гук.


Розпочались урочистості покладанням квітів до обеліску Слави, пам’ятника Тарасу Шевченку, пам’ятного знаку Небесній Сотні та Меморіального Комплексу алеї Слави в знак глибокої поваги і шани всім захисникам Вітчизни, учасникам АТО, що загинули в боях на Сході України.
Щиро привітав працівників культури та майстрів народного мистецтва, побажав наснаги у творчості та сімейних гараздів голова районної державної адміністрації Владислав Уткін. Зазначивши, що культура Гайсинщини формує обличчя нашого району. Подякував працівникам за працю і творчість, за поїздку на фронт до бійців 59-ої окремої мотопіхотної бригади на першу лінію оборони.
Очільник району Владислав Уткін виконав почесне доручення голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія та голови обласної Ради Анатолія Олійника – вручив Почесну грамоту обласної державної адміністрації та обласної ради і грошову винагороду колективу районного Будинку культури (директор С. Кузнєцова) за багаторічну плідну працю, особистий внесок у розвиток культури та духовності українського народу, участь у концерті для бійців,  які в ході антитерористичної операції у важких боях відстоюють незалежність та суверенітет, європейське майбутнє нашої держави та з нагоди професійного свята.
А начальнику відділу культури і туризму райдержадміністрації Миколі Ричкову Владислав Уткін вручив сертифікат на півмільйона гривень для розвитку матеріально-технічної бази гулузі культури району.
Голова районної ради Григорій Боровий зазначив, що найпрекрасніша галузь району – культура,  вона є візитівкою Гайсинщини. Побажав всім міцного здоров’я, творчих успіхів, наснаги, бажання творити, дарувати людям добро. Від виконавчого комітету міської ради привітав всіх присутніх міський голова Анатолій Гук.
Далі керівники району та міста відзначили працівників галузі  грошовими винагородами та  Почесними грамотами Гайсинської райдержадміністрації та районної ради.
В знак поваги і вдячності, від усіх працівників культури району  В. А.  Уткіну,  Г. І. Боровому та А. І. Гуку було вручено запашні короваї.
Від освітян району щиро вітали працівників культури начальник  управління освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Валентина Шрамко та голова районної організації профспілки працівників освіти Валентина Оріховська. Найтепліші вітання звучали від наймолодших членів освітянської родини.
Голова ветеранської організації Леонід Гоц нагородив Почесними грамотами ветеранської організації Миколу Ричкова та народний хор ветеранів (керівник Т. Бурякова) за активну професійну та громадську позицію, істинний патріотизм, самовідданість, небайдужість до відродження традицій та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
З професійним  святом своїх підлеглих привітав начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації, заслужений працівник культури України,  який більше тридцяти років очолює галузь культури Гайсинщини, Почесний громадянин Гайсинського району – Микола Ричков. Подякував за батьківську турботу голові райдержадміністрації В. А. Уткіну, голові районної ради Г. І. Боровому, міському голові А. І. Гуку, адже керівники району і міста все роблять для того, щоб гідно проводились всі заходи.  Висловив подяку за співпрацю керівникам районних засобів масової інформації.  Відзначив  Подяками відділу культури та преміями окремих працівників.
Не оминули увагою і колишніх керівників відділу культури і туризму райдержадміністрації Віталія Миколайовича Руденка, Анатолія Павловича Качановецького, Євгенію Наумівну Рижак, колишнього керівника райдержадміністрації, районної ради Івана Сафроновича Замкового. Їх відзначили грошовими преміями та пам’ятними дарунками, в знак шани та поваги вручили запашні короваї. Вони ж, в свою чергу, вітали всіх працівників культури, бажаючи щастя, добробуту, благополуччя, здоров’я та миру.
Традиційно,  згадали поіменно колег, які відійшли у вічність і вшанували їхню світлу пам’ять хвилиною мовчання. Квіти поляжуть на могилку кожного працівника культури.
Грошові винагороди, найщиріші вітання та побажання линули ветеранам, які не старіють душею, адже саме вони заклали основу народної творчості. Багато доклали до історії розвитку культури Гайсинщини, стали наставниками творчої молоді, яка працює сьогодні. Лунали вітання і на адресу майстрів народного, декоративно-прикладного мистецтва Гайсинщини, адже вони роблять усе, щоб наш край, багатий на самобутніх  художників, різьбярів, гончарів вишивальниць, був знаним в усіх куточках України. Преміювали  працівників клубних, бібліотечних, музейних закладів культури, централізованої бухгалтерії відділу культури районної державної адміністрації, кіномережі, парку культури і відпочинку. А згідно з розпорядженням голови районної державної адміністрації  В. А. Уткіна, голови районної ради Г. І. Борового всі працівники відділу культури отримають премію у розмірі посадового окладу.
Для всіх присутніх у святковій залі звучали щирі вітання, побажання й пісні. Тож міцного здоров’я, професійних злетів, щедрих творчих ужинків та людської вдячності, працівники культури та майстри народного мистецтва.

Інформацію отримано з: http://gaysin-rda.gov.ua/component/content/article/2-2013-02-28-13-20-27/5633-2017-11-09-09-22-40.html © www.gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: