RSS
3 Квітня - Результати поіменного голосування від 03 квітня 2018 рік (33 позачергова сесія Гайсинської міської ради 7 скликання) 29 Березня - РОЗПОРЯДЖЕННЯ №30-р від 29 березня 2018 року Про скликання тридцять третьої позачергової сесії Гайсинської міської ради 7 скликання 26 Березня - Результати поіменного голосування від 23 березня 2018 рік (32 сесія 7 скликання) 26 Березня - РІШЕННЯ №5 від 23 березня 2018 р. Про створення тимчасової контрольної комісії Гайсинської міської ради для перевірки якості послуг з харчування дітей та закупівельних цін на продукти в дошкільних навчальних закладах міста 19 Березня - Протокол №4 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини Гайсинської міської ради 15 Березня - Засідання комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини

Загальні збори громадської організації «Спілка учасників бойових дій АТО Гайсина і Гайсинського району»

23 лютого 2017 року в районному Будинку культури відбулися загальні збори найчисельнішої громадської організації району «Спілка учасників бойових дій АТО Гайсина і Гайсинського району». Вів збори голова Спілки Микола Данилюк.

 На засідання було запрошено голову районної державної адміністрації Владислава Уткіна, голову районної ради Григорія Борового, першого заступника міського голови Володимира Бабія, сільських голів територіальних громад району, архітектора м. Гайсина Віктора Юрчака, заступника начальника Гайсинського ВП ГУНП України у Вінницькій області Олега Паламаренка, начальника відділу Держгеокадастру у Гайсинському районі Ларису Григораш, заступника начальника управління ПФУ у Гайсинському районі Світлану Бровчик, військового комісара Олександра Захарчука, начальника АТП 10506 Юрія Підвашецького,  головного лікаря Гайсинської районної центральної лікарні Ігоря Кохана, головного лікаря КУ „Гайсинський РМЦ ПМСД” Тетяну  Кацан, заступника директора із земельних та соціальних питань ТОВ  „ПК „Зоря Поділля” Ігоря Бевза,  директора районного центру зайнятості Анатолія Юрченка,  начальника відділу культури і туризму РДА Миколу Ричкова, начальника управління освіти, фізичної культури та спорту РДА Валентину Шрамко, начальника управління соціальної та молодіжної політики РДА Сергія Семирунчика, головного спеціаліста юридичного відділу апарату РДА  Юлію Спиней, завідувача сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків із ЗМІ і громадськістю апарату РДА Віру Калінчук і засоби масової інформації району та міста.

 Розпочалися збори хвилиною мовчання у пам’ять про загиблих героїв, які не повернулися із зони проведення антитерористичної операції.

 Голова Спілки Микола Данилюк ознайомив присутніх з порядком денним та прозвітував про роботу громадської організації «Спілка учасників бойових дій АТО Гайсина і Гайсинського району» за 2016 рік.

 Микола Миколайович повідомив, що Гайсинська районна державна адміністрація, районна та міська ради надають всебічну допомогу і сприяють розвитку діяльності громадської організації.

 «Спілка учасників бойових дій АТО Гайсина і Гайсинського району» включає в себе 574 чол., серед них 53 особи мали поранення, 19 учасників бойових дій АТО отримали статус інвалід, 2 чол. зниклі безвісти, 17 загинули, або отримали хвороби не сумісні із життям.

 На підтримку діяльності Спілки в 2016 році з районного бюджету було виділено 329,794  грн. З міського бюджету – 50 тис. грн. матеріальної допомогу на лікування учасників бойових дій АТО та їх сімей. Окрім цього депутати  районної ради прийняли рішення виділити кошти  на оздоровлення дітей учасників АТО – 200 тис грн..  Влітку 2016 року 67 дітей оздоровились і відпочили у дитячому оздоровчому таборі «Ювілейний» с. Степашки.

 Преміями до державних свят було нагороджено 284 особи.

 Окремо на встановлення пам’ятників загиблим з районного бюджету було виділено по 15 тисяч грн. кожній родині.

 «Між іншим в інших районах такого нема. Не було жодного питання з яким я звернувся до керівництва району чи міста і мені не допомогли його вирішити», – зауважив Микола Данилюк. А далі продовжив: «Завдяки турботі голови РДА Владислава Уткіна та народного депутата України Миколи Кучера було придбано в с. Зятківці будинок для багатодітної сім’ї учасника бойових дій АТО. 60 тис. грн.. було виділено з району і 65 тис. грн.. дав депутат. Забезпечено житлом 3 сім’ї загиблих військовослужбовців, які потребували поліпшення житлових умов та ще одній сім’ї зараховані кошти на рахунок із спеціальним режимом використання. На сьогодні сімей загиблих учасників бойових дій АТО, які стоять на черзі і потребують поліпшення житлових умов немає. Виділено 250 ділянок для індивідуального житлового будівництва».

 Далі детально про земельні ділянки, які виділенні учасникам бойових дій вів мову архітектору міста Віктор Юрчак. Він повідомив, що генеральний план вже є. Відповідно до нього 250 ділянок виділено земель за магазином «Європейський». Ще розглядається можливість виділити землю для учасників АТО в іншому мікрорайоні. Начальник відділу Держгеокадастру у Гайсинському районі Лариса Григораш повідомила, що до відділу надійшло 361 заява,  з них 194 – погоджено документи, 143 – внесено до Національної кадастрової системи, 52 учасника бойових дій АТО видано документи.

 Чимало запитань від учасників зібрання лунало на адресу сільських голів та представників ТОВ «ПК «Зоря Поділля», щодо виділення земельних ділянок для ведення сільського господарства.

 Начальник юридичного відділу ТОВ «ПК «Зоря Поділля» Олег Мудрий розповів, що дозвіл на виділення землі дає Держгеокадастр. «Зоря Поділля» орендувала землі, які держава сьогодні має намір віддати під ведення особистого селянського господарства учасникам АТО. Розуміючи всю складність ситуації, але маючи бажання вирішити дане питання ТОВ «ПК «Зоря Поділля» допомагає переоформити документи на землю учасникам АТО. Уже в компанію звернулися 215 осіб. Умови оплати оренди землі відрізняються залежно від терміну її надання.

 Звертаючись до учасників бойових дій голова Гайсинської райдержадміністрації Владислав Уткін зауважив: «Ми домовилися з Миколою Миколайовичем, з вашим правлінням, що такі зустрічі будемо робити регулярно. Я переконаний, що запорукою успіху у будь-якій справі є щире людське спілкування. Сьогодні ми почули, що є певні недоліки і зауваження учасників бойових дій до роботи служб.  А загалом все нормально. Повірте, ніхто не бажає, щось зробити не так. Проблема учасника АТО, почута і буде вирішена. Я хочу подякувати міському і сільським головам, депутатам, керівникам установ і організацій, підприємцям за допомогу і підтримку. Ініціативи, стосовно надання допомоги учасникам АТО підтримуються на усіх рівнях. Ми цінуємо те, що ви, учасники АТО, для нас зробили. І будемо робити все від нас залежне. Я хочу висловити спільну думку усіх гайсинчани – нам за честь працювати і жити поруч з вами!»

 Далі військовий комісар розповів про  навчальні збори резервістів військової частини В4050, які проходитимуть з 10.03 по 08.04.2017 року.

 Представник Гайсинського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, проінформував про роботу центру і надав необхідні консультації учасникам зібрання.

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: