RSS
13 Лютого - Документи кандидата на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини Стрижалова І.В. 13 Лютого - Документи кандидата на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини Васильченка С.О. 13 Лютого - Документи кандидата на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини Поровознюка М.І. 13 Лютого - ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПЕРШОГО ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ДОБОРУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА МІСЬКОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ ГАЙСИНЩИНИ 8 Лютого - Протокол №1 вд 17.02.2018 року Загальних зборів трудового колективу Міського краєзнавчого музею 8 Лютого - 07 лютого 2018 р. Протокол комісії з жеребкування по відбору кандидатів від громадських організацій для включення до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

З настанням літнього сезону, який характеризується різким підвищенням температури навколишнього середовища, набувають все більшої актуальності питання профілактики гострих кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь. Третього липня 2017 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Сергія Несвятого відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглядалося питання про профілактику гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь у Гайсинському районі.

За результатами доповіді начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Гайсинському районі БЕНЬ М.Д. та з урахуванням обговорення комісією було вирішено: управлінню Держпродспоживслужби в Гайсинському районі забезпечити дієвий санепіднагляд на підконтрольних об’єктах.

Власникам закладів торгівлі та громадського харчування рекомендовано не допускати випадків реалізації продуктів харчування без документів, без наявності холодильного обладнання, прийому на роботу працівників без пройденого медичного огляду.

Власникам закладів громадського харчування рекомендовано розширити розміри приміщень кухонь для забезпечення вимог до технологічного процесу, приготування готових страв (з обов’язковою наявністю необхідної кількості розробних цехів, столів та ємностей для миття продуктів, а також посудомийного відділення).

У зв’язку з почасовою подачею води забезпечити заклади громадського харчування достатніми по об’єму ємностями для запасу води.

Офіційне джерело http://gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: