RSS

ЗАЯВА ПРО ЕКОЛОГІЧНІ НАСЛІДКИ

ЗАЯВА ПРО ЕКОЛОГІЧНІ НАСЛІДКИ

Фізична особа Кирилова Таїсія Іванівна та фізична особа Салтан Інна Анатоліївна заявляє про екологічні наслідки діяльності по об’єкту «Нове будівництво магазину непродовольчої групи товарів по вулиці 1-го Травня, 67 у м. Гайсин Гайсинського району Вінницької області».

Метою планової діяльності – будівництво магазину непродовольчої групи товарів.

Шляхи здійснення мети – проведення будівництва будівлі магазина.

В процесі проектування розглянуті впливи від проектованої діяльності на навколишнє природне середовище. Пріоритетним завданням будівельних робіт є мінімізація негативного впливу на навколишнє природне середовище. У відповідності з вимогами чинного природоохоронного законодавства розроблено розділ документації «Оцінка впливу на навколишнє природне середовище» (ОВНС).

У розділі ОВНС проаналізовано вплив планової діяльності на всі компоненти довкілля: природне середовище (геологічне, ландшафти, ґрунти, флора та фауна) – допустимий вплив, соціальне середовище – створення нових робочих місць та розширення інфраструктури міста, техногенне середовище – відсутній вплив, повітряне середовище – вплив допустимий та короткостроковий на етапі проведення будівельних робіт. Здійснена комплексна оцінка екологічної безпеки. Сукупний вплив на всі компоненти навколишнього середовища під час експлуатації об’єкта планової діяльності та експлуатації оцінюється як допустимий.

Для зменшення негативного впливу на повітряне середовище, ґрунти, поверхневі води та рослинний покрив під час будівництва передбачаються відповідні захисні заходи.

Замовник приймає на себе всі зобов’язання, щодо здійснення проектних рішень у відповідності з нормами і правилами охорони навколишнього середовища і вимог екологічної безпеки на всіх етапах будівництва та гарантують виконання вимог з охорони довкілля.

Для ознайомлення з матеріалами ОВНС звертатися за адресою замовника: вул. 1-го Травня, 67, м. Гайсин, Гайсинський р-н, Вінницька обл. або до розробника розділу ОВНС за адресою: 21001, м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 4, тел.: (067)80-26-627.

Для участі громадськості просимо звертатися у Гайсинську міську раду за адресою: 23700, Вінницька область, м. Гайсин, вул. 1 Травня, буд.7, тел. (04334) 2-21-60, e-mail: gaysinrada@gmail.com.