RSS
5 Лютого - ВІДДІЛ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ТА ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ» ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади – головного спеціаліста відділу «Центр надання адміністративних послуг та Державної реєстрації» виконавчого комітету Гайсинської міської ради 5 Лютого - ВІДДІЛ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ТА ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ» ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади – адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг та Державної реєстрації» виконавчого комітету Гайсинської міської ради 5 Лютого - ВІДДІЛ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ТА ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ» ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади – спеціаліста 2 категорії відділу «Центр надання адміністративних послуг та Державної реєстрації» виконавчого комітету Гайсинської міської ради 31 Січня - РІШЕННЯ №28 від 10 травня 2019 р. Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік 31 Січня - РІШЕННЯ №7 від 15 червня 2018 р. Про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік 24 Січня - РОЗПОРЯДЖЕННЯ №09-р. від 21 січня 2020 р. Про внесення змін в розпорядження міського голови №42-ар. від 02 грудня 2013 р. «Про затвердження Порядку проведення конкурсу та Порядку проведення іспитів кандидатів на заміщення вакантних посад у виконавчому комітеті Гайсинської міської ради»

Звіт депутата Гайсинської міської ради від ВО «Батьківщина» Витюка Віктора Анатолійовича про свою діяльність у 2018 році

Обраний депутатом Гайсинської міської ради 7 скликання по виборчому округу №1 м. Гайсина, за яким і закріплений. Сюди входять – вул. В.Чорновола, пров. В.Чорновола, вул.1 Травня, 56, вул. Висоцького, вул. Міщенка, вул. Світанкова, вул. Східна, вул. 1Травня 58 к.А, 58 к.Б.
Член фракції «Батьківщина» в Гайсинській міській раді. Голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва, екології та регулювання земельних відносин; член  конкурсної комісії із закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки землі  та  виконавця земельних торгів на  конкурсних засадах.
У своїй діяльності протягом звітного періоду представляв інтереси територіальної громади свого виборчого округу, виконував доручення виборців у межах депутатських повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими нормативно-правовими актами, що безпосередньо стосуються діяльності депутатів місцевих рад.

Прийом громадян проводив за адресою м. Гайсин, вул. Б.Хмельницького, 16, а також адресно. За звітний період розглянув заяви та здійснив прийом  327 громадян.

Більшість питань, з якими звертались виборці, це – земельні питання; надання матеріальної допомоги; питання, що стосувались надання житлово – комунальних послуг комунальними підприємствами; проблеми благоустрою. Більшість звернень вирішено позитивно.

Відповідно до клопотань  мешканців вулиці Міщенка та вул. Світанкова мною було ініційовано питання по асфальтуванню даних вулиць. У 2018 р. виготовлено проектно – кошторисні документації на капітальний ремонт вул. Міщенка площею 2200 м кв вартістю 1 млн. 433 тис. грн. та вул. Світанкова площею 950 м кв вартістю 637 тис.грн. За співфінансування жителів буде здійснено асфальтування даних вулиць, яке заплановано на ІІ квартал 2019 року. Разом із мешканцями вул. Висоцького було ініційовано та проведено ремонт водогону, що покращило водопостачання будинків, що знаходяться на цій вулиці.

Відповідно до висновків та заяв громадян, на підставі яких надавалась матеріальна допомога (на лікування, та у зв’язку з важким матеріальним  становищем) 54 мешканцям з мого округу та міста отримали допомогу на загальну суму 74 000 грн.

Розглянуто та засвідчено 92 акти по фактичному проживанню (не проживанню) громадян.
У 2018 році взяв участь у 11 сесіях міської ради, на яких було розглянуто 141 питання. Провів 8 засідань постійної комісії з питань архітектури, будівництва, екології та регулювання земельних відносин на яких разом з членами комісії було розглянуто 124 питання, по кожному з якого надавались висновки. Питання стосувались надання дозволів на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок юридичним особам, фізичним особам підприємцям та громадянам; затвердження таких технічних документацій; надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою та затвердження таких проектів; поновлення договорів оренди та сервітутів на земельні ділянки та багато ін. З метою сприяння соціально-економічного розвитку міста та наповнюваності міського бюджету, на земельній комісії, а потім сесії затверджували переліки земельних ділянок, набуття права оренди яких пропонувалося продати на конкурентних засадах.  Відповідно до вище згаданих переліків,  за звітний період проведено 5 аукціонів, на яких було продано право оренди на земельні ділянки.

Ініційовано та прийнято на сесії Звернення депутатів Гайсинської міської ради 7 скликання до Президента України  щодо негайного скасування постанови Кабінету міністрів України про підвищення ціни на газ.
Користуючись нагодою, висловлюю щиру вдячність усім землякам за допомогу й підтримку в моїй депутатській роботі, за сумлінну співпрацю та віру. Зазначу, що і надалі буду працювати в рамках своїх повноважень задля вирішення проблем громади Гайсина в цілому і кожного виборця зокрема.

Прийом громадян здійснюю кожен вівторок з 9.00 до 12.00 год в офісі партії «Батьківщина» по вул. Б.Хмельницького,16.

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: