RSS
10 Червня - РІШЕННЯ №6 від 10 травня 2019 р. Про затвердження Положення та договору про справляння туристичного збору на території Гайсинської міської ради у 2019 році 30 Травня - У Гайсині відбулися заходи до Міжнародного дня захисту дітей 18 Травня - Гайсинщина відзначила Всесвітній день вишиванки та День Європи 15 Травня - Рішення виконкому від 15 травня 2019 року 13 Травня - Проект РІШЕННЯ Про передачу в користування систем газопостачання 12 Травня - РІШЕННЯ №9 від 10 травня 2019 р. Про затвердження детального плану території в східно-південній частині міста: орієнтовною площею 73 га обмеженої проспектом Житнім, східною межею міста, вул. Південною та мікрорайоном індивідуальної забудови «Житній» та суміжні орієнтовною площею 15 га обмеженої вул. Південною, водосховищем на річці Кубліч, лісовим масивом по вул. Теплицька, і орієнтовною площею 4 га обмеженої вул. Південна, мікрорайоном індивідуальної забудови «Житній»

Звіт за 2018 рік Депутата Гайсинської міської ради член БПП «Солідарність» Віктора Леонідовича Білана

Відповідно до статті 16 Закону України “Про статус  депутатів  місцевих  рад” звітую за 2018 рік про свою роботу перед виборцями.

Я, Білан В.Л., депутат 7 скликання Гайсинської міської ради, член партії «БПП «Солідарність»», член постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та соціального захисту населення впродовж звітного періоду активно брав участь у роботі комісій та сесій міської ради 7 скликання.
Мій виборчий округ №23 включає такі вулиці: Штельмаха, Пономарчука 1-8,  . Соборна, 52, 54, 56, 58,60, 62, 64, 68, 70-72, 74, 76-143, Скальна та провулок Скальної.

 

Балотуючись депутатом, я розмовляв з людьми, слухав їхні проблеми. Усім хочеться мати свій двір затишним й охайним, з дитячими майданчиками. У мене на той час не було ні статусу, ні можливостей, щоб людям обіцяти усе, що вони хочуть. Але я намагався за період депутатства виконати хоча б частину тих прохань.

 

Тому моя діяльність як депутата була спрямована на захист інтересів громадян, виконання доручень виборців, у межах депутатських повноважень.

1. Ініціював з активними депутатами ( А.І. Гукало, М.С. Мельник, Н.Д. Карасюк,  Л. П. Янковська, Р.М. Кушнірук, С.С. Антонюк, І.В. Костенко, Ю.В. Кіщенко, Т.Г. Джерелюк, Є.В. Іжик) дві позачергові сесії міської ради (питання водоканалу та комунгоспу. В результаті проголосували за виділення 5 млн грн для КП “Гайсинводоканал”, по факту міськрада виділила лише 2 млн. грн. А також виявили, що техніка, яка рахується на балансі ЖЕКу, комунгоспу та водоканалу знаходиться в  аварійному стані. Ставив питання забезпечення відповідною технікою даних структур).

 

  1. Вирішував питання з благоустрою прибудинкових територій:

вул. Скальна:

– виконано проект лівньовки. Роботи  заплановані на весну-літо 2019 року;

– зроблено освітлення (нові опори та проведено електрику, лампи);

– аварійний спуск підсипали  щебенем, заасфальтували ;

вул. Соборній, 64:

– за мого сприяння заасфальтували доріжку (раніше люди місили болото на вул.

вул. Штельмаха, 16:

– зробили майданчик під сміттєві баки та оновлено освітлення двору.

– Виконали планування внутрішнього двору багатоповерхівки

– Підсипала щебенем  частину пішохідної доріжки.

 

  1. Я активно сприяв вирішенню проблемних питань своїх виборців.
    Було розглянуто 17 звернень стосовно надання фінансової допомоги. З депутатського фонду Білана В.Л. виділено коштів у сумі 15 тисяч гривень на допомогу виборцям у вирішенні соціально-побутових питань та лікування (одну жінку покусала собака, іншій на опалення, решту на лікування (онкохворі, люди похилого віку)).

 

  1. На вул. Скальній проживає громадянин «К» – сирота, має генетичну психічну хворобу по лінії матері. Взимку почав розбирати дах власної хати. Без роботи. За мого сприяння та підтримці лікаря А. П. Машталяра, начальника управління соціальної та молодіжної політики РДА С. Г. Семирунчика, головного спеціаліста В. В. Костика громадянина “К” в травні 2018-го пролікували в ІІ-му відділенні лікарні Ющенка. Стан стабілізували. Як депутат надавав матеріальну допомогу, але чоловік від неї відмовляється. Свою місію вбачаю у тому, щоб таким людям як він допомогти налагодити соціальне життя.

Щиро дякую Миколі Дмитровичу Білоусу за небайдужість у цій справі.

 

  1. Сприяв написанню програми «Безпритульні тварини» депутатом О.О. Артеменком. Депутати міськради проголосували за цей проект, затвердили його, та він досі не профінансований.

 

  1. Я вірив, що децентралізація відбудеться і кошти осядуть на місцях. Це дасть змогу розвивати місто. Планував залучити інвесторів фірми “Viteo” (проект будівництва комплексу з сушки овочей. Кошторис 10 млн доларів). Була налагоджена співпраця з інвестиційною компанією. Це дало б змогу забезпечити людей 240 робочими місцями. Але інвестори поки що не зайшли на Гайсинщину. Причина: відсутні інфраструктура, належна техніка, цілодобове водопостачання. Нині цей проект почали втілювати в м. Яготині Київської обл. Тому зайнявся проблемами «Гайсинводоканалу», лобіюю питання забезпечення міста цілодобовим водопостачанням. Вірю, що лише начальник КП «Гайсинводоканал» Сергій Федорович Гончарук здатен це вирішити. Вважаю, що розвиток міста має бути пріоритетним. Молоді не треба виїжджати на заробітки закордон, а жити в рідному місті, розвивати його економіку. До того ж програма «Питна вода» для вулиці Тімірязєва, інших вулиць нарешті була б закрита.

 

  1. Допомагав людям не лише зі своєї виборчої дільниця. Так, допоміг багатодітній родині Світлани Шевчук (вдова, 5-ро дітей). Встановили їй лічильник води, щоб вона не переплачувала понад норму. Виділили кошти на погашення боргу. А також В. Єфремову, М. Зеленецькій у вирішенні їхніх соціально-побутових питань.

Особлива подяка за співпрацю моїм виборцям:

– Мінько Галині Петрівні (вул. Соборна, 64);

– Гончару Миколі Петровичу (вул. Скальна, 28);

– Ульянчику Олександру Дмитровичу (вул. Штельмаха, 16).

А також моїм колегам-депутатам, які активно підтримували мене весь цей час.

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: