RSS
18 квітня - Гайсинська ОДПІ інформує: Спадщина та подарунок, отримані з 1 січня поточного року, оподатковується по-новому. 7 квітня - Оголошення Згідно з рішенням виконавчого комітету Гайсинської міської ради № 50 від 06 квітня 2017 року оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в м. Гайсин. 7 квітня - ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕННЯ №50 від 06 квітня 2017 р. Про затвердження протоколу конкурсної комісії та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Гайсина 10 березня - Гайсинська ОДПІ інформує: Продаж продукції тваринництва власного виробництва. 10 березня - Інформація про проведення літературно – мистецького вечора «Тарас Шевченко у моєму серці» (до 203-річниці з дня народження Т.Г.Шевченка) 9 березня - Вдячна пам’ять нащадків

“Моє місто найкраще” проект у пресі!

Районна газета „Трибуна праці” – „Два проекти мета одна”.

В даній статі описане відкриття безкоштовного інтернет-центру „Бібліоміст” на базі Гайсинської районної центральної бібліотеки. При відкритті інтернет-центру, було представлено прототип робочого інтерфейсу проекту „Моє місто найкраще”. З проектом у відкритому доступі ознайомились усі присутні та керівники органів місцевого самоврядування.

Трибуна праці
Previous Next Close
Трибуна праці
Представлення проекту
Previous Next Close
Трибуна праці
Представлення проекту
Previous Next Close
Трибуна праці

Місцева газета „Гайсинський вісник” – „Успіх громади – запровадження Інтернет технологій”

У статі описані технічні можливості проекту „Моє місто найкраще”. Опубліковано тестовий домен за яким користувачі можуть протестувати готовність проекту. Також вказано про відкриття вільного доступу до мережі Інтернет на базі Гайсинської центральної районної бібліотеки, тут користувачі можуть безкоштовно використовувати новітні технології для тестування проекту „Моє місто найкраще”.

Трибуна праці

Previous Next Close
Трибуна праці

Print Friendly
Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to MyWorld
Share to LiveJournal
Share to Yandex
Share to Google Buzz
Share to Google Plus

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Коментарів до запису: 2 коментарі

  1. Заходив, дивився, просто супер. 8)))))

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: