RSS

Територіальна громада міста розвивається…

Завдяки ініціативності та далекоглядності міського голови Гука Анатолія Ілліча та депутатів, Гайсинська міська рада єдина з усіх територіальних громад району, яка постійно приймає участь у щорічних обласних конкурсах розвитку територіальних громад і неодноразово виходила переможцем, отримуючи відповідні гранти з обласного бюджету на розвиток нашого міста, про що свідчать позитивні зміни соціально-економічного розвитку міської територіальної громади.В поточному році на восьмий обласний конкурс розвитку територіальних громад міською радою було подано два проекти. Переможцем визнано проект «Моє місто найкраще», керівником якого є   переможець обласного конкурсу «Молода людина року – 2010», досить ініціативний депутат Гайсинської міської ради – Мельник Руслан Леонідович.

Про основні напрями проекту, що вже вдалося на сьогодні зробити щодо його запровадження ведемо мову з Русланом Леонідовичем.

–                     То ж в чому полягає ідея та актуальність проекту, яка його соціально-економічна спрямованість?

Останніми роками міська рада приділяє значну увагу спілкуванню і наданню адміністративних послуг членам територіальної громади нашого міста шляхом використання інноваційних інформаційно-комп’ютерних Інтернет-технологій. Підтвердженням цього є діючі сайти міськрайонної газети «Гайсинський вісник» та Гайсинської міської ради (www.mr.gov.ua), за допомогою яких постійно відбувається спілкування як міського голови, так і депутатів міської ради з жителями міста, з яких кожен третій є користувачем Інтернету.

Запропонований нами проект є продовженням та поглибленням цієї роботи і дає можливість значно розширити спектр адміністративних послуг через Інтернет-мережу шляхом створення електронної інформаційно-інвестиційної бізнес-схеми м.Гайсина з використанням сучасних комп’ютерних програмних продуктів, чого немає в жодному районному центрі Вінницької області.

Саме завдяки даній електронній схемі як громадяни, так і представники бізнес-структур матимуть можливість отримати інформацію про підприємства, організації, бюджетні установи, вільні земельні ділянки, визначити відстань між об’єктами, ознайомитись з маршрутами руху міського пасажирського транспорту.

Особливо актуальним даний проект буде після його запровадження для потенційних інвесторів, як місцевих, зареєстрованих безпосередньо в Україні, так і зарубіжних, які матимуть можливість не виходячи з власного офісу отримати, знову ж таки, в он-лайн режимі (тобто цілодобово) інформацію про діяльність того чи іншого суб’єкта підприємницької діяльності, який дасть згоду на розміщення на електронній карті міста своєї інформації, а також місцезнаходження інвестиційно-привабливих об’єктів та земельних ділянок, їх  кількісні та якісні характеристики, правовий режим, цільове призначення, вартість тощо.

Щодо соціально-економічної спрямованості, то запровадження даного проекту сприятиме, перш за все, впровадженню генерального плану забудови нашого районного центру, розширенню в місті соціальної мережі Інтернет, підвищенню вимогливості в покращенні роботи закладів соціального спрямування.

Особливо актуальним він буде в період підготовки і проведення виборчих компаній, адже на створюваній електронній карті міста відображаються всі вулиці міста та будинки.

–                     Яка тривалість запровадження проекту?

Згідно наших розрахунків тривалість запровадження даного проекту в межах п’яти – шести місяців.

При цьому родзинкою є те, що він постійно буде самовдосконалюватись і розвиватися, тобто проводитиметься постійна робота з членами громади, суб’єктами підприємницьких структур в напрямку надання інформації про той чи інший об’єкт, особливо – новостворений.

Найголовніше, що члени міської територіальної громади підтримують нас в такому починанні про що свідчить проведене в період підготовки даного проекту інтернет – опитування.

– Що вже зроблено на сьогодні?

Розробка і запровадження даного проекту – це досить серйозна інтелектуальна робота, тому над цим працює команда однодумців, які є патріотами нашого рідного міста і хочуть, щоб воно постійно розвивалось завдяки запровадження нових пропозицій та інновацій.

Даний проект – це лише невеличка частка добрих справ, направлених на взаємодію органів міської влади і громади щодо розвитку нашого міста.

Запровадження проекту здійснюється у відповідності з затвердженим планом і на сьогодні вже виконані роботи щодо створення схеми м. Гайсина, на яку будуть нанесені всі існуючі суб’єкти (підприємства, будинки, магазини, земельні ділянки) та їх адреси.

Розроблено програмне забезпечення, тобто створено інформаційну базу даних з координатами і відповідним масштабом. Практично завершено реєстрацію електронних схем, з метою виділення відповідних серверів для роботи в Інтернеті, проводиться підготовка до винесення електронної інвестиційної бізнес-карти в Інтернет – мережу.

Слідуючим етапом буде продовження роботи по збору інформації і нанесення її на електронну бізнес-схему.

Найближчими днями електронна бізнес-карта міста буде виставлена в Інтернеті на сайті Гайсинської міської ради (www.mr.gov.ua) для проведення тестування. Надіємось також отримати критичні зауваження та пропозиції від депутатів міської ради, жителів нашого міста щодо наших недопрацювань.

То ж закликаємо всіх членів міської громади до співпраці, адже саме завдяки нашій спільній роботі даний проект буде максимально наповнений  інформацією, яку завжди можна використати  як для розвитку бізнесу, так і власної потреби кожного жителя.

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Коментарів до запису: 1 коментар

  1. Bibloid сказав:

    Дуже цікаво, я таке тільки на ГУГЛІ бачив!! Молодці

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: