RSS

ДОБІР КАНДИДАТУР ВІД ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ДЛЯ ВКЛЮЧЕННЯ ЇХ СКЛАДУ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ДОБОРУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА МІСЬКОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ ГАЙСИНЩИНИ

Відділ культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради( Орган управління у сфері організації конкурсу) на виконання статті 21-3 Закону України «Про культуру», оголошує добір кандидатур від громадських організацій для включення їх до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора Міського краєзнавчого музею Гайсинщини.

Громадська організація у сфері культури відповідного функціонального спрямування подає три кандидатури органу управління, який шляхом жеребкування визначає кандидатів до складу конкурсної комісії.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

  • незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;
  • члени професійних спілок, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;
  • члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

  • за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
  • має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
  • є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління.

Відбір кандидатур для включення до складу конкурсної від громадських організацій здійснюється шляхом жеребкування.

Для участі у жеребкуванні громадська організація у сфері культури відповідного функціонального спрямування до 30 вересня 2021 року подає на паперових носіях наступне:

  • лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії;
  • копію Статуту(Положення) громадської організації, завірену належним чином.

Відповідальність за достовірність поданих даних несуть кандидат і громадська організація, що рекомендує кандидатури для включення до складу конкурсної комісії.

Кандидатури, подані від громадської організації, функціональне спрямування якої не відповідає напрямкам діяльності закладу культури, до участі у жеребкуванні не допускаються.

У разі, якщо надійшло подання до органу Управління тільки від однієї громадської організації, в такому разі жеребкування не проводиться, а подані кандидатури автоматично включаються до складу конкурсної комісії.

Прийом документів здійснюється з 1 вересня 2021 року по 30  вересня 2021 року включно, особисто за адресою: 23700, вул.1 Травня, 40,  м. Гайсин, Вінницької області, Відділ культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради або на електронну пошту Гайсинської міської ради: haisynskaotg@ukr.net .

Дата проведення жеребкування – 1 жовтня 2021 року о 10:00год.

Довідки за телефоном: (04334)2-21-75.