RSS

ОГОЛОШЕННЯ! про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Міського краєзнавчого музею Гайсинщини.

Відділ культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Міського краєзнавчого музею Гайсинщини.

Загальні вимоги до кандидатів: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Обмеження щодо кандидатів: керівником комунального закладу культури не може бути призначена особа, яка:

– за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

– має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення.
Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу  подають такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі;
  • згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • резюме, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
  • два рекомендаційні листи довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми;
  • проекти програми розвитку Міського краєзнавчого музею Гайсинщини на один і п’ять років.

 

Прийом документів здійснюється з 1 вересня 2021 року по 30  вересня 2021 року включно, особисто за адресою: 23700, вул.1 Травня, 40 м. Гайсин, Вінницької області, Відділ культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради або на електронну пошту Гайсинської міської ради: haisynskaotg@ukr.net

 

Довідки за телефоном: (04334)2-21-75

 

Кандидата на посаду керівника закладу визначає конкурсна комісія за результатами відкритого публічного конкурсного відбору, обов’язковою умовою якого є публічна презентація кандидатами на посаду проєктів програм розвитку закладу на один і п’ять років.

Умови та строки проведення конкурсу: конкурсний добір проводиться згідно

вимог Закону України «Про культуру» від 14 грудня 2010р. №2778-VI, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28 січня 2016р. №955-VIII та «Положення про порядок проведення конкурсу та призначення на посаду керівників закладів та установ культури та спорту, що перебувають у комунальній формі власності Гайсинської міської ради та Типової форми контракту з керівником комунального закладу культури та спорту Гайсинської міської ради» затвердженого рішенням 17 сесії 8 скликання Гайсинської міської ради №9  від 15 липня 2021р.

 

Дата початку формування складу конкурсної комісії – 1 вересня 2021 року.

Заявки до складу конкурсної комісії від громадських організацій приймаються не пізніше 30 днів після оголошення конкурсу на посаду директора Міського краєзнавчого музею.