RSS

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕННЯ №50 від 06 квітня 2017 р. Про затвердження протоколу конкурсної комісії та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Гайсина

Відповідно до п. 55 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про відходи»,  керуючись  постановами Кабінету Міністрів України від 10.12.2008р.  № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», від 16.11.2011р. №1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів»,  рішення виконкому Гайсинської міської ради № 2 від 18.01.2017 року, з метою впорядкування та належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами  в місті Гайсині,  виконком міської ради вирішив:                                  

 1. Затвердити протокол № 1 засідання конкурсної комісії про відхилення конкурсних пропозицій КП «Гайсинська ЖЕК» та Гайсинського ККП та визнання конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення ТПВ в м. Гайсин таким що не відбувся, у зв’язку з відхиленням всіх конкурсних пропозицій.

2. Провести конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Гайсина

3. Затвердити конкурсну документацію з умовами проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Гайсина, згідно з додатком №1.

4. Опублікувати оголошення про проведення конкурсу у газеті «Гайсинський вісник» та розмістити на офіційному веб-порталі міської ради.

5. Рішення конкурсної комісії про результати проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м. Гайсин подати на розгляд виконавчого комітету міської ради.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  першого заступника міського голови Бабія В.І.

 

Міський голова                                                   А.І.Гук

Додаток №1 до рішення виконавчого комітету Гайсинської міської ради №  50    від 06.04.2017 р.
КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦІЯ на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в  м. Гайсин

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: