RSS

Результати поіменного голосування від 20 липня 2018 рік (39 сесія 7 скликання)

Рішення №1 «Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік»
Рішення №2 «Про внесення змін до штатних розписів дошкільних навчальних закладів міста»
Рішення №3 «Про надання матеріальної допомоги»
Рішення №4 «Про затвердження штатного розпису КП «Гайсинтеплотехсервіс»»
Рішення №5 «Про дозвіл на здачу в оренду приміщення по вул. 1 Травня, 7-а»

Рішення №6 «Про затвердження рішення виконкому «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність артсвердловини по вул. Грушевського, 73»
Рішення №7 «Про продовження терміну дії тимчасової контрольної комісії Гайсинської міської ради для перевірки якості послуг з харчування дітей та закупівельних цін на продукти в дошкільних навчальних закладах міста та розширення її повноважень»
Рішення №8 «Про програму поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Гайсин на 2018-2020 рр»
Рішення №9 «Про внесення змін в рішення міської ради 25 сесії 7 скликання №20 від 15.09.2017 р. «Про припинення терміну дії та укладення договору особистого строкового сервітуту для обслуговування тимчасової споруди»»
Рішення №10 «Про припинення укладення та укладання договору особистого строкового сервітуту для обслуговування тимчасової споруди»
Рішення №11 «Про надання дозволу на замовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості)»
Рішення №12 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам»
Рішення №13 «Про розгляд заяв громадян»

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: