RSS
13 Травня - Проект РІШЕННЯ Про передачу в користування систем газопостачання 12 Травня - РІШЕННЯ №9 від 10 травня 2019 р. Про затвердження детального плану території в східно-південній частині міста: орієнтовною площею 73 га обмеженої проспектом Житнім, східною межею міста, вул. Південною та мікрорайоном індивідуальної забудови «Житній» та суміжні орієнтовною площею 15 га обмеженої вул. Південною, водосховищем на річці Кубліч, лісовим масивом по вул. Теплицька, і орієнтовною площею 4 га обмеженої вул. Південна, мікрорайоном індивідуальної забудови «Житній» 10 Травня - Результати поіменного голосування 26 лютого 2019 рік (48 сесія 7 скликання) 5 Квітня - Проекти рішень 48 сесія 7 скликання 2 Квітня - РОЗПОРЯДЖЕННЯ №22-р від 02 квітня 2019 року Про скликання сорок восьмої сесії Гайсинської міської ради 7 скликання 9 Березня - Гайсинчани вшанували пам’ять Великого Кобзаря

Результати поіменного голосування від 20 липня 2018 рік (39 сесія 7 скликання)

Рішення №1 «Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік»
Рішення №2 «Про внесення змін до штатних розписів дошкільних навчальних закладів міста»
Рішення №3 «Про надання матеріальної допомоги»
Рішення №4 «Про затвердження штатного розпису КП «Гайсинтеплотехсервіс»»
Рішення №5 «Про дозвіл на здачу в оренду приміщення по вул. 1 Травня, 7-а»

Рішення №6 «Про затвердження рішення виконкому «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність артсвердловини по вул. Грушевського, 73»
Рішення №7 «Про продовження терміну дії тимчасової контрольної комісії Гайсинської міської ради для перевірки якості послуг з харчування дітей та закупівельних цін на продукти в дошкільних навчальних закладах міста та розширення її повноважень»
Рішення №8 «Про програму поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Гайсин на 2018-2020 рр»
Рішення №9 «Про внесення змін в рішення міської ради 25 сесії 7 скликання №20 від 15.09.2017 р. «Про припинення терміну дії та укладення договору особистого строкового сервітуту для обслуговування тимчасової споруди»»
Рішення №10 «Про припинення укладення та укладання договору особистого строкового сервітуту для обслуговування тимчасової споруди»
Рішення №11 «Про надання дозволу на замовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості)»
Рішення №12 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам»
Рішення №13 «Про розгляд заяв громадян»

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: